BAFRA

Hamit Kılıç, Murat Övüç’ü Bafra’ya Sokmadı!

 
 13012
Hamit Kılıç, Murat Övüç’ü Bafra’ya Sokmadı! - Ünlü ses sanatçısı Murat Övüç’ün Bafra’da yapılması planlanan “Kadınlar Matinesi” Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın girişimleri ile iptal edildi. 
Bafra Haber

 |  - Ünlü ses sanatçısı Murat Övüç’ün Bafra’da yapılması planlanan “Kadınlar Matinesi” Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın girişimleri ile iptal edildi. 

Ünlü şovmen ve ses sanatçısı Murat Övüç’ün Bafra Büyük Parkta 22 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlanan “Kadınlar Matinesi” iddiaya göre gelen tepkiler üzerine Bafra Davet ve Kır Salonuna kaydırıldı. 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, kendisinin ve belediyenin sosyal medyada etiketlenmesini öne sürerek sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı. Kılıç açıklamasında, “Şahsım ve Bafra Belediyesi'ni etiketleyerek paylaşılan Murat Övüç konserinin benimle ve belediyemizle hiçbir alakası yoktur. 22 Ağustos'da Asırlık Büyük Park'ta düzenlenmesi planlanan konser vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda iptal edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı. 

Murat Övüç konserini organize eden firma iptal üzerine Bafra Davet ve Kır Salonu ile anlaştı. Edinilen bilgiye göre, konser organizasyonunu yapan firma yetkilisi salon yetkilisine, “Murat Övüç konseri olacağını, kapıda bilet kesileceğini, bir mahsuru olup olmadığını sordu. Salon yetkilisi bir mahsuru yok diyerek 5 bin lira kapora aldı. 

Bugün Bafra Belediye Başkanından 2. açıklama geldi. Belediye Başkanı Hamit Kılıç yeni açıklamasında, “Özel bir organizasyon firması tarafından yapılması planlanan Murat Övüç konseri için farklı mekanlarda yapılacağına dair asılsız haberler tarafımıza ulaşmaktadır. Şehrimizin herhangi bir noktasında böyle bir etkinlik gerçekleşmeyecektir. 

Böyle bir etkinliğin yapılmasına hiç bir şekilde yapılmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz.” dedi.

Murat Övüç konserini organize eden firma yetkilisinin bugün salon avukatı tarafından arandığı ve avukatın bazı sebeplerden dolayı sözleşmenin iptal edildiğini söylediği ve kaporayı da iade ettiği öğrenildi. 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Şehrimizin herhangi bir noktasında böyle bir etkinlik gerçekleşmeyecektir” ifadesini kullandı ancak böyle bir etkinlikten tam olarak neyi kastettiği anlaşılamadı. Ayrıca, Başkan’ın “Böyle bir etkinliğin yapılmasına hiç bir şekilde yapılmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz.” açıklaması da doğruyu ifade etmiyor. Murat Övüç geçtiğimiz yıl Belediyeye ait olup bir firmaya kiralanan Büyük Park’ta kadınlar matinesi düzenlemişti. 

Murat Övüç, gelinlik giyip Türkiye’nin dört bir yanında kadınlar matinesi düzenlemekte. Övüç defalarca erkek olduğunu bir oğlunun olduğunu para kazanmak için bu şekilde şov yaptığını açıklamıştı.

Murat Övüç konserini organize eden firmanın kadınlar matinesini Samsun’da düzenlemeye hazırlandığı öğrenildi. 

Bafranın haberi, bafra
 • BafraHaber Yorum
 • Hamit Kılıç, Murat Övüç’ü Bafra’ya Sokmadı! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 86
User defaultYorum Id: 186726
19 Ağustos 2023
09:14
 • Yorum Id: 186726
 • 19 Ağustos 2023
 • 09:14

Sokmasınlar çok doğrı bi karar başka sanatçımı kalmamış.

User defaultYorum Id: 185537
08 Ağustos 2023
15:18
 • Yorum Id: 185537
 • 08 Ağustos 2023
 • 15:18

Hamit abi belediye büyükşehir olalı çok şey kaybetti.ama şu hareketinle gönlümü fetettin.ama çok acil şu su altyapı olaylarını bitirmelisin.çünkü şu an belediyenin ne ile uğraştığını bile bilmiyor halk.tek bildiği yollar kötü.ama neden kötü olduğunu bilmiyorlar.

User defaultYorum Id: 185482
08 Ağustos 2023
09:18
 • Yorum Id: 185482
 • 08 Ağustos 2023
 • 09:18

Belediye tamamen haklı

Daha Fazla Yorum