BAFRA

Çile Konfora Dönüşecek Manşetini Not Ettik!

 
 8236
Çile Konfora Dönüşecek Manşetini Not Ettik! - Bafra'ya yapılmakta olan ve açıklandığı anda saç baş yolduran proje ile ilgi olarak BRT Haber'de “Çile Konfora dönüşecek" başlıklı bir haber yayımladı. 
Bafra Haber

Bafra'ya yapılmakta olan ve açıklandığı anda saç baş yolduran proje ile ilgi olarak BRT Haber'de “Çile Konfora dönüşecek" başlıklı bir haber yayımladı. 

Haber'de Tofaş Kavşağına yapılan alt üst geçide övgüler yazılırken Orhan Kırcalı'nın proje ile ilgili açıklaması bir kez daha tekrar edildi. 

BRT Haber Tofaş kavşağı haberinde, "Bafra’da projeler aralıksız devam ediyor. Özellikle, ulaşım güzergâhlarını büyük ölçüde rahatlatacak olan Bafra Tofaş Kavşağı projesinin yapımında önemli bir aşama kaydedildi."  ibarelerini kullandı.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile ilgili olarak da, "Kavşak çalışması bitip faaliyete girdiğinde ilçemize trafik yoğunluğu ve güvenliği açısından büyük fayda sağlayacağının altını çizen AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise ‘Kavşağın bir yanında sanayi, diğer yanında otogar ve şehir merkezinin olması nedeniyle, yoğun olan şehir içi trafiğinin Karadeniz Sahil Yolu trafiği ile kesiştiği “Tofaş Kavşağı” uzun süreli beklemelere, yüklü akaryakıt israfına ve yüksek oranda emisyon salınımına sebep olmaktaydı. Bir süredir devam eden çalışmalarımız neticesinde “farklı seviyeli kavşak” imalatı yapılmasının sonlarına gelinmiştir. Bafra’mıza hayırlı olsun” dedi." ifadeleri yer aldı.  BRT'deki Haberi okumak için buraya tıklayın!

Sayın AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı ve BRT Haber, bu haberi ve attığınız manşeti kaydettik. 

Dileğimiz biz yanılırız da "Çile konfora dönüşür".

Yanılmayı çok isterdik. Bu bir fal değil ya da toprağa ekilen ne olduğu belli olmayan tohum değil.

Bu bir proje ve her şey açık seçik ortada. 

Biz iddia ediyoruz ki, Bafralı bu projenin arkasında kim varsa unutmayacak, hiç de iyi yâd etmeyecek. Bu proje, Adliyeyi Hastanenin yanına yapmaya benzemez. 

Bu proje ile kavşak çileye dönecek. Siz de göreceksiniz eskiyi arayacaklar.

Sanıyorum bunu anlamak için çok fazla bir şey bilmeniz gerekmiyor!

Sizin de yazdığınız gibi sona yaklaşıldı. Çok yakında bu proje ile “çile mi sona erecek” yoksa Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Vekil Kırcalı için bitmek tükenmek bilmeyen bir çileye mi dönecek… 

Ali İhsan

Bafranın haberi, bafra
 • BafraHaber Yorum
 • Çile Konfora Dönüşecek Manşetini Not Ettik! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 53
User defaultYorumcu-121643
04 Ağustos 2021
15:48
 • Yorumcu-121643
 • 04 Ağustos 2021
 • 15:48

Avm dönüşü kazalar çoğalcak gibi

User defaultYorumcu-124486
04 Ağustos 2021
00:05
 • Yorumcu-124486
 • 04 Ağustos 2021
 • 00:05

Kardesmi yaya geçidine gerek yok proje zaten yanlış... samsun sinop istikameti aşağıdan geçmeliydi dolayısıyla üstü bafraya kalmaliydi hızlı giden gidebilirdi yaya kazası olmazdı. hem yaya kazası artacak hem yan yoldan çıkmaya çalışanlar sayesinde araç kazasıda olacak ve bu kez yaralanmayla değil ölümlerle sonuçlanacak. bir şey daha ??? petrol servislerinin ve oradaki işyerlerinin müşterileride bitecek. tıpkı boktan aktekke rampasındaki esnaflar gibi... boktan projeler hep bafrada hastane girişi tohtamis mevkii bile daracık keskin virajlı, hastanenin tam önü hep boktan. yaaaaa hakikaten bafraya bu projeleri yapan dandik mühendislerin sıfatlarını görmeyi cok isterdim merak ettim dogrusu kim veriyor bunlara bu yetkiyi.

User defaultYorumcu-117461
11 Temmuz 2021
01:02
 • Yorumcu-117461
 • 11 Temmuz 2021
 • 01:02

Herkes bilmişlik taslıyor hiç mi, bu işten anlayan biri yok, bir proje çizim görelim bakalım ne olması gerekiyormuş

Cevap
 • Yorumcu-124486
 • 04 Ağustos 2021
 • 00:06

Dostum sinop samsun alttan geçmeliydi. yaya yoluna gerek kalmaz kazada olmazdı

Daha Fazla Yorum