BAFRA

Brt Haber Editörü Akp’den Aday Adayı Olmak İsteyenlere Böyle Çıkıştı!

 
 5519
Brt Haber Editörü Akp’den AdayAdayı Olmak İsteyenlere Böyle Çıkıştı! - AKP Yanlısı haberleri ile bilinen, AKP’li Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın medyadaki savunuculuğunu üstlenen, bugünlerde CHP’li Vahit Perçin’e de kol kanat geren BRT Haber editörü Tahsin Kurumahmut, AKP’den aday adayı olmak isteyenlere “adam önce aynaya bakar, ben kimim” diyerek çıkıştı ve karşılığınız varsa bağımsız aday olun dedi. 
Bafra Haber

 |  - AKP Yanlısı haberleri ile bilinen, AKP’li Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın medyadaki savunuculuğunu üstlenen, bugünlerde CHP’li Vahit Perçin’e de kol kanat geren BRT Haber editörü Tahsin Kurumahmut, AKP’den aday adayı olmak isteyenlere “adam önce aynaya bakar, ben kimim” diyerek çıkıştı ve karşılığınız varsa bağımsız aday olun dedi. 

Sizi, Hamit Kılıç’ın karşısına çıkacak adayları bertaraf etmekle görevlendirilmiş veya kendisini bu göreve adamış Tahsin Kurumahmut’un yazısı ile baş başa bırakıyorum.   ali ihsan

BRT HABER'DE YAYIMLANAN YAZI

Adam önce bir aynaya bakar. Ben kimim diye

Bafra'da yerel seçim öncesi AK Parti'de Bafra Belediyesi Başkan aday adaylığına geçen isimler kulislere düşmeye başladı.

Bafra'da 14-28 Mayıs seçimlerini zaferle sonuçlandıran AK Parti'de gözler şimdi yerel seçime çevrildi. AK Parti kulislerinde ise Bafra Belediye Başkan aday adayı olacağı iddia edilen isimler gündemde.

Aday adaylığında öyle isimler geçiyor ki inanmak mümkün değil…

Şaka gibi….

Aday adayı olacak isimlere bakıyorum partide hiçbir emeği bulunmayan, il/ilçe başkanlığı, yönetim kurulu,mahalle başkanlığı,ilçe delegesi ve belediye meclis üyeliği dahi yapmamış isimler Belediye Başkanlığını düşünüyor.

Siz kimsiniz arkadaş!

Nereden çıktınız demezler mi size

Sizin ne  gücünüz var,

Bilgi birikiminiz, tecrübeniz,

Şehirdeki karşılığınız ne?

Etiniz budunuz ne!Kardeşim

Bu davaya Zamanızı, paranızı harcadınız mı?

Bu dava için bugüne kadar ne yaptınız?

Evinizden, ailenizden uzak kaldınız mı?

Çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz siz bu işleri!

Öte yandan yukarıda saydığım vasıfların hiçbirini taşımamasına, partide herhangi bir geçmişi ve görevi olmamasına rağmen halen Belediye Başkanlığı aday adaylığına çıkacak olmalarını gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum…

Vatandaş onları istiyormuş,

İnanılmaz bir karşılıkları varmış,

Falan filan!

O zaman gidin bağımsız olarak adaylığınızı koyun, Kardeşim

Biz de böylelikle görelim halktaki ve şehirdeki karşılığınızın ne olduğunu…

Etiket yada makam için bu işe soyunacaksanız varın gidin başka yerde oynayın.

Vatandaşın kafasını karıştırmayın

https://www.brthaber.com/adam-once-bir-aynaya-bakarben-kimim-diye

Bafranın haberi, bafra
 • BafraHaber Yorum
 • Brt Haber Editörü Akp’den Aday Adayı Olmak İsteyenlere Böyle Çıkıştı! içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 41
User defaultYorum Id: 189481
17 Eylül 2023
08:50
 • Yorum Id: 189481
 • 17 Eylül 2023
 • 08:50

Elbet bir gün bağımsız gençlik bafra cumhuriyeti kazanacak sayın abeyler zaman herşeyin ilacı sizin partizanliginiz yüzünden bafranin halka karşılık verdiği hizmet yerleri yoktur.

User defaultYorum Id: 188145
06 Eylül 2023
15:53
 • Yorum Id: 188145
 • 06 Eylül 2023
 • 15:53

Bafrada akparti önceleri her partili davasına sevgi ile bağlı heyecanlı ve sadıktı ..

User defaultYorum Id: 187745
04 Eylül 2023
08:54
 • Yorum Id: 187745
 • 04 Eylül 2023
 • 08:54

Akp nin yalamaligini bırakın da gazetecilik yapın. birde memleket su haldeyken haber yapman onca konu varken hâlâ akp'nin adayını veya aday adayını haber yapman talihsizlik olmuş. yavv millet zamlardan eziliyor insanların alım gücü eriyor enflasyon bitirdi milleti hala akp nin adayı kim olucak zaten azıcık utanma duygusu olan memleketi şu hale getirmiş bir partide durmaz veya aday adayı olmaz hee amacınız koltuk menfaat ise o başka.

Cevap
 • Yorum Id: 188104
 • 06 Eylül 2023
 • 08:53

@187975 utanmaz arlanmaz hayasız sensin ukala insan. her gün herşeye zam geliyor sen neyin savunuculuğunu yapıyorsun. doğru tektir sen yanlışı savunuyorsan demekki bu sistem seninde heybeni dolduruyor sende nemalanıyorsun. bir ev kirası bir asgarî ücret olmuş bafrada sen ne zirvaliyon hala bir gürcü larisi 10 türk lirası olmuş enflasyon yüzde 70 lere gelmiş nerdeyse senede bir kez yapılan maaş zamları enflasyon ile her ay yapılacak hal almış bir dersane parası 50 60 bin olmuş öğrenci masrafı 5 e katlamış daire alıp yuva kurmak hayal olmuş bir düğün 500 600 bin tl olmuş araba milyon olmuş insan bişey yazarken ar eder.

Cevap
 • Yorum Id: 187975
 • 05 Eylül 2023
 • 10:05

Sen neyin yalamasısın bilmiyorum ama!utanmaz arlanmaz, googleye yaz.akp(reis) gelmeden önce 2001 de bir asgari üsretle ne kadar et alıyordun şimdi ne kadar alıyorsun ? yaz öğren.bu herşey için geçerli.2001 de bir asgari ücretle 6-7 kg et alırken şimdi 30-32 kg et alıyorsun utanmaz.bana söylesene hangi zamlardan bahsediyorsun.

Daha Fazla Yorum