BAFRA

Bafra’da 24 bin öğrenci karnelerini aldı

   |   
 2225
Bafra’da 24 bin öğrenci karnelerini aldı - Samsun’un Bafra ilçesinde eğitim-öğretim gören 24 bin öğrenci karnelerini alarak yarı yıl tatiline girdi.
Bafra Haber

 | Bafra haber - Samsun’un Bafra ilçesinde eğitim-öğretim gören 24 bin öğrenci karnelerini alarak yarı yıl tatiline girdi.

Bafra Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlenen karne töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, ”Çok çalıştınız, didindiniz, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz" dedi.
Katipoğlu, öğrencilere hitaben konuşmasına şöyle devam etti:
"Yorucu bir dönemi geride bıraktınız. Büyük bir heyecanla beklediğiniz karnelerinizi bugün alıyorsunuz. Hayata dair umudunuzu, cesaretinizi, başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiçbir zaman yitirmeyin. Kendi zaferinize bu gizli güç sayesinde ulaşacaksınız. İnanıyorum ki milletine ve devletine sahip çıkan, vatan, millet, bayrak sevdalısı gençler olarak yetişecek, bizi biz yapan değerlerimizi koruyarak, teknoloji ve bilim üreterek ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız. Unutmayınız k sizler anne babanızın, öğretmenlerinizin ve ülkemizin umutları, en değerli varlıklarısınız."
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu'nun konuşmasının ardından okulun dönem birincisi Neşe Tan’a Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Aksoy, okul ikincisi olan Aybala Mankan’a Bafra İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur tarafından ve okul üçüncüsü olan Sinem Kul’a ise Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu tarafından plaketleri takdim edildi. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu tarafından öğrencilerin karneleri dağıtıldı.
Programa Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Aksoy, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz, Ak parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Bafra İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş,  Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer, CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İlçe Sağlık Müdürü Aytaç Akın katıldı.
Haber: Furkan Göçer
Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’da 24 bin öğrenci karnelerini aldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0