BAFRA

Yüzmedeki Başarılarını Lise’ye Geçiş Sınavında Da Gösterdiler

 
 2118
Yüzmedeki Başarılarını Lise’yeGeçiş Sınavında Da Gösterdiler - Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu öğrencileri Alparslan YağızKeskin ve Melih Gündoğdu yüzme sporunda gösterdikleri başarıyı liselere geçişsınavında da gösterdiler.
Bafra Haber

Özel Bafra Gençlik Koleji Ortaokulu öğrencileri Alparslan YağızKeskin ve Melih Gündoğdu yüzme sporunda gösterdikleri başarıyı liselere geçişsınavında da gösterdiler.

Bafra Gençlik Gücü Spor kulübü tarafında yüzme sporunda yetiştirilen ve yarışmalarda birincilikler elden sporculardan Alparslan Yağız Keskin, ülkemizin en yüksek puanla öğrenci alan liselerinden İstanbul Erkek Lisesine, Melih Gündoğdu ise Samsun’un en yüksek puanla öğrenci alan lisesi Garip Zeycan Fen Lisesine yerleşti.

Yüzmedeki Başarılarını Lise’ye Geçiş Sınavında Da Gösterdiler

Bafra Gençlik Gücü Spor Başkanı Ali Alptekin, “Sporun, eğitim ve başarıya engel olmadığını bir kez daha ispatlayan Alparslan Yağız Keskin ve Melih Gündoğdu, yoğun tempo ile derslerine çalışırken sportif hayatlarına da devam ettiler. Hafta içi 17’ye kadar ve Cumartesi günleri öğlene kadar etüt ve ders yapan öğrencilerimiz geri kalan zamanlarını da spor ile değerlendirdiler. Haftada 4-5 gün en az bir buçuk saat yüzme antrenmanı yapan sporcularımız, başarılarını Türkiye’nin en iyi liselerine yerleşerek taçlandırdılar.” dedi.

Kulüp Antrenörü Merve Abacı ise “Kulübümüzün sporcuları yüzme alanında ortaokullar arası il 1.liği elde etti. Ordu’da yüzme yarışlarına katıldı, aynı zamanda milli takım baraj yarışmaları için ter döktü.  Biz, Özel Bafra Gençlik Koleji ile doğru planlama ve sistemli çalışarak bunu başardık. Tüm bunlardan hareketle çocuklarımızı, ailelerini, antrenörlerini ve Özel #bafra1# Gençlik Kolejini tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz. Unutulmamalıdır ki; spor, eğitim ile harmanlanınca güzeldir.” şeklinde konuştu.

  • BafraHaber Yorum
  • Yüzmedeki Başarılarını Lise’ye Geçiş Sınavında Da Gösterdiler içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-95196
15 Ağustos 2018
20:28
  • Yorumcu-95196
  • 15 Ağustos 2018
  • 20:28

Büyük başkan spora desteğe devam

User defaultYorumcu-94936
15 Ağustos 2018
20:01
  • Yorumcu-94936
  • 15 Ağustos 2018
  • 20:01

Tebrikler