BAFRA

Yeni Esnaf Kefalet Binası Projeye Uygun Değil 

 
 2300
Yeni Esnaf Kefalet Binası Projeye Uygun Değil  - Bafra Esnaf ve Kefalet Kooperatifinin yeni binasının bir bölümünün mimari projeye aykırı olduğu ortaya çıktı. 
Bafra Haber

Bafra Esnaf ve Kefalet Kooperatifinin yeni binasının bir bölümünün mimari projeye aykırı olduğu ortaya çıktı. 

Bafra Esnaf ve Kefalet Kooperatifin Emirefendi Mahallesi Şoförler Odasının yanına yaptırdığı binanın önündeki merdivenlerin ve iç bölmesindeki bazı odaların mimari projeye uygun olmadığı ortaya çıktı. 

Esnaf Kefalet inşaatının kaldırıma merdiven yapılması suretiyle çıkma yaptığını düşünen vatandaşlar, çeşitli yollardan belediyeye şikâyette bulundu hatta Belediyeye Başkanına ulaştı. 

Başkan dahil ilgili kişiler, “inşaat alanında yasal çekme olduğu, çekilen bölgenin vatandaşın bahçesi olduğu ve bahçesine merdiven yapabileceği” görüşünde bulundu. 

Konunun takipçisi olarak bugün Belediye Yapı kontrol Müdürlüğünden resmi olarak, yapının projeye uygun olduğuna dair resmi yazı istedik. 

Yapı Kontrol Müdürlüğü, yaptığı inceleme sonucunda inşaatın merdivenlerinin ve bazı odaların mimari projeye uygun olmadığını tespit etti ve ilgili yapı denetim şirketine tebligat yapılıp, gerekli düzeltmelerin sağlanacağı söyledi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Yeni Esnaf Kefalet Binası Projeye Uygun Değil  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 7
Favicon
Yorumcu-94485

Saçmalıklardan seçmeler

Favicon
Yorumcu-94293

Ben hala şu saglık ocagı soforler odasının altındakı kaldırımı işgal edenlerın haber yapılmasından yanayım

Favicon
Yorumcu-94341

Bende bu zabitalar ne iş yapıyor gerçekten merak ediyom bunları trafiğe verseler bi ise yarar bu nedir arkadaş insan azcik vijdan yapar

Daha Fazla Yorum