BAFRA

Yakın koruma eğitimi alan güvenlikçilerin sertifika heyecanı

 
 688
Yakın koruma eğitimialan güvenlikçilerin sertifika heyecanı - Samsun’un Bafra ilçesinde ’VIP yakın koruma’ eğitimi alan güvenlik görevlilerine sertifikaları verildi.
IHA

Samsun’un Bafra ilçesinde ’VIP yakın koruma’ eğitimi alan güvenlik görevlilerine sertifikaları verildi.

Yakın Koruma Uzman Antrenörü Bilal Çelebi tarafından Bafra’da bir AVM’de görev yapan 30 güvelik görevlisine 90 saat süren eğitim verildi. Her ay 3 gün verilen ve 2 yıl devam eden eğitimlerde özel güvenlikçiler komando gibi eğitim gördü.

Silah tutuşundan, yakın dövüşe kadar temel eğitim alarak VIP yakın koruma olma hakkı kazanan güvenlikçilere sertifikaları törenle verildi.
Karadeniz Bölgesi ve Samsun il ve ilçelerinde silahlı kuvvetler personeli, polisler ve özel güvenlikçilere eğitimler veren Bilal Çelebi, "Halkın güvenliğini sağlayan kolluk görevlilerine hayatta kalma, hayat kurtarma eğitimi veriyoruz. Çıplak elle, sopa, bıçak hatta ateşli silahla yapılması muhtemel saldırılara karşı geliştirilmiş yöntemleri öğretiyoruz" dedi.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Yakın koruma eğitimi alan güvenlikçilerin sertifika heyecanı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0