SAMSUN

Wuşhu Antrenörü 19 Mayıs’tan Bağımsız Aday Oldu 

 
 846
Wuşhu Antrenörü 19 Mayıs’tan Bağımsız Aday Oldu  - Wuşhu Antrenörü Bilal Çelebi, Samsun’un 19 Mayıs ilçesinden bağımsız Belediye Başkanı Adayı olacağını açıkladı. 
Bafra Haber

Wuşhu Antrenörü Bilal Çelebi, Samsun’un 19 Mayıs ilçesinden bağımsız Belediye Başkanı Adayı olacağını açıkladı. 

Bağımsız adaylığı hakkında açıklama yapan Bilal Çelebi, “Bir mekânı, bir kenti, bir ülkeyi, dünyayı paylaştığımız insanları ve onların dünyalarını samimiyetle merak etmiyorsak, belki çok şey olabiliriz ama demokrat olamayız diye düşünüyorum. Bu halkın gönlünü kazanmak için kusursuz demokrat olmamız gereğinin altını çizmek istiyorum. Sahip olduğumuz muazzam vicdan ve aklı ortaklaştırarak bunu başarabileceğimize de gönülden inanıyorum. Herkes önce kendi kapısının önünü süpürmeli lafını çok yerinde buluyorum. Ben ve ailem bu sorumluluğu hiç ihmal etmedik, bununla gurur duyuyorum. Uzunca zamandır da kapımızın önünü süpürüyoruz ve elbette hiç şüphesiz her koşulda her zaman buna devam da edeceğiz. 

Milli Takım Antrenörü olarak ilçemizde uzun yıllar hizmet ettim. 10 ayrı birimin Karadeniz Bölge Başkanlığını yapıyorum. Yardımsız ve desteksiz kalan bu çabalarımla bile yüzlerce sporcu yetiştirip onlarca şampiyonluk kazandık. Şimdi sizden spor alanında yapmış olduğum çalışmalardan yola çıkarak daha fazlasını yapabilmek için yetki ve vekâlet istiyorum.

Güzel ilçemizin hak ettiği güzel geleceği ortak akıl, özgürlük ve bilimle inşa edeceğimiz güzel, mutlu günlere olan inancımla saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu. 

Harun Yazıcı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Wuşhu Antrenörü 19 Mayıs’tan Bağımsız Aday Oldu  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0