ULUSAL

Whatsapp'ta Yeni Dönem Başlıyor, 'Kapatma' Seçeneği Resmen Geliyor 

 
 2197
Whatsapp'ta Yeni Dönem Başlıyor,'Kapatma' Seçeneği Resmen Geliyor  - Dünyanın önde gelen anlık mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp`ta kullanıcıların işine fazlasıyla yarayacak yeni bir özellik devreye giriyor. 
IHA

Dünyanın önde gelen anlık mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp`ta kullanıcıların işine fazlasıyla yarayacak yeni bir özellik devreye giriyor. 

Kullanıcılar, bu özellik aktif olduğunda artık gruplara kendilerinden habersiz giriş yapmayacak ve bu konuda seçim yapma şansı olacak. 

WhatsApp kullanıcılarını fazlasıyla sevindirecek bir özellik ortaya çıktı. `Whatsapp gruplara eklenmeyi kapatma` seçeneği altında artık kendilerinden habersiz her gruba girmeyecek.

Pek çok kullanıcının ortak şikayetini dikkate alan WhatsApp yönetimi, bir süredir bu özellik üzerinde kafa yoruyordu.

İlgisiz kişilerin açtığı gruplara giren ve bu konuda haberdar edilmeyen kullanıcıların rahatsızlığı günden güne artınca şirket, çözümü bu şekilde bulmuşa benziyor.

Hem iOS hem de Android işletim sistemini kullanan telefonlara gelecek olan özellik, kara liste uygulamasını de beraberinde getiriyor.

Bir grup sohbetine katılmadan önce özel bir davetiyeye ihtiyaç duyacaksınız.

ilgili yeniliğe ulaşmak için şu yolu takip etmelisiniz: Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Whatsapp'ta Yeni Dönem Başlıyor, 'Kapatma' Seçeneği Resmen Geliyor  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-131315
27 Ekim 2019
15:40
  • Yorumcu-131315
  • 27 Ekim 2019
  • 15:40

Bir de şu wp ye girdiğimizde aktif olduğumuz yazmasa cok iyi olacak aktif olduğumuzu görünce hemen yazıyolar :))