BAFRA

Voleybolcu Patrondan Voleybola Destek

 
 4485
Voleybolcu Patrondan Voleybola Destek - Bu yıl Bölgesel Ligde mücadele edecek olan Bafra Akademi SporBayan Voleybol Takımına, Aldi Gross Marketten forma ve maddi destek yardımıyapıldı.
Bafra Haber

Bu yıl Bölgesel Ligde mücadele edecek olan Bafra Akademi SporBayan Voleybol Takımına, Aldi Gross Marketten forma ve maddi destek yardımıyapıldı.

Bafra’nın öz sermayesi ile kurulan Aldi Gross Market, tamamı Bafra’nın sporcularından oluşan Bafra Akademispor bayan voleybol takımına Sinop’ta düzenlenecek olan 2. Lig’e yükselme eleme maçları öncesi forma ve maddi yardım desteğinde bulundu.

Bafra Akademi Spor Yönetimi, Aldi Gross Market Yönetim Kurulu üyesi ve eski voleybol antrenörü olan Okan Baran’a, voleybol sporuna verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Voleybolcu Patrondan Voleybola Destek haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-95113

Aslıhan da var bastaki resimlerde,tanirım biraz amatordu ama cocukken birakmamıs sporu ve voleybola yonelmis aılesıde "para yok once oku sonra yaparsin" gibi saglam olmayan sozlerle desteklemistir,bizde pek yapmadılar arkadas.zaman akiyor,tiyatro haric,sinema yapamıyor ımkan az zaten bafrada ve bazi ilcelerde iyi destekleyın de spor yapsin cocuk degil mi okul okuyorda ne oluyor gerekli gereksiz her bilgi ogretiliyor sinavda bolumle alakali soru yok ygs kpss lys de.bakteri temizligi artsın de hastalıklarda azalsın

Favicon
Yorumcu-95401

Spor güzelde bir de şu formalari çocuklarin ahlaki gelişimine katki yapacak şekilde dizayn etsek süper olacak.saygilarimla.

Favicon
Yorumcu-95362

Eskı dostlar