19 MAYIS

Vitamin dolu okul

 
 407
Vitamin dolu okul
 - Samsun 19 Mayıs ilçesi Tekel İsmail Çolak İlk ve Ortaokulu’nda Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında “Beslenme Dostu Okul Projesi" “Vitamin Şenliği“ gerçekleştirildi.
IHA

Samsun 19 Mayıs ilçesi Tekel İsmail Çolak İlk ve Ortaokulu’nda Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında “Beslenme Dostu Okul Projesi" “Vitamin Şenliği“ gerçekleştirildi.

Öğrenciler, öğretmen ve davetlilere meyve salatası ikram edildi. Etkinlik boyunca tüm katılımcıların keyifli ve coşkulu oldukları gözlendi. Programı hazırlayan öğretmenler Seda Torun ve Elif Çaleroğlu’na teşekkür eden Okul Müdürü Abdullah Kamil Satıcı, "Bu tarz etkinlikleri uygulanmaya devam edeceğiz. Beslenme Dostu Okul Projesi ile sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın arttırılması ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesi ile okul sağlığının daha iyi düzeylere çıkarılması hedefliyoruz" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Vitamin dolu okul içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0