SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Vali ve Başkan tarlada tütün kırdı

 
 1602
Vali ve Başkan tarlada tütün kırdı
 - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte Vezirköprü ilçesi Adatepe Mahallesi’nde tarlaya inerek çiftçilerle beraber tütün kırdı.
IHA

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte Vezirköprü ilçesi Adatepe Mahallesi’nde tarlaya inerek çiftçilerle beraber tütün kırdı.

Vezirköprü ilçesini ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Adatepe Mahallesi’nde tarlada çalışan vatandaşlarla buluştu. Burada çalışan çiftçilerle hem sohbet ettiler hem de tütün kırarak üreticilere yardım ettiler.
Çiftçilere bolluk ve bereket dileyen Başkan Şahin, “Valimiz Osman Kaymak ile beraber tarlada çiftçimizle bir araya geldik ve tütün kırdık. Üretici kardeşlerimizle bir araya geldiğim her an benim için unutulmaz oluyor. Bugün de öyle oldu. Rabb’im tüm çiftçilerimize güç, kuvvet, bolluk, bereket versin. Onları için biz de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Çiftçimizin her zaman yanındayız" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Vali ve Başkan tarlada tütün kırdı haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 7
Favicon
Yorumcu-104239

Belediye seçimlerinde bun dan sonra akp yönetimine oy vermeyeceğim çünkü: 20 haneli köyün yolları jilet 2800 haneli köyün yolları b*k götürüyor. demek ki hala kürt-türk ayrımcılığı var. ulan toz dan pislikten evde duramıyoruz bütün aşağı taraf adına konuşuyorum lütfen bakın bizde insanız sonuçta ilgilenin. dededağı köyü.

Cevap
Yorumcu-104312

Adamsın dededağından akp ye oy yok

Favicon
Yorumcu-100266

Ülkemizde bafra deyınce herkes bafra sigarası der. ithal sigaradan kurtulup bafra üretılse

Favicon
Yorumcu-104223

Atakum'un trafiği çökmüş durumda. ambulanslar trafikte araçlarında sıcaktan bayılanları taşımakta zorluk yaşıyor. bafrahaberin sayın editörü durumu incelemende fayda var.

Cevap
Yorumcu-97634

Her haberin altına aynı yorumu yapmaktaki amacın ney, anlamadım. trafik ile ilgili çalışmalar yapılıyor, inşaallah başarılı olurlar. daha adam koltuğa oturalı 3 ay olmuş trafik sorununu çözmesini bekliyorsun. türkeş

Daha Fazla Yorum