BAFRA

Umut Derneğinden ‘Okuma Vakti Projesi’ne bin kitap

 
 2578
Umut Derneğinden ‘Okuma Vakti Projesi’ne bin kitap - Samsun Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Samsun Okuma Vakti Projesi kapsamında başlatılan "Her Yere Kitap, Her Yerde Kitap" etkinliğine Bafra Umut Derneği destek verdi.
IHA

Samsun Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Samsun Okuma Vakti Projesi kapsamında başlatılan "Her Yere Kitap, Her Yerde Kitap" etkinliğine Bafra Umut Derneği destek verdi.

Kampanya kapsamında gönüllü vatandaşların desteğiyle toplanan bin kitap, Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin tarafından İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Celal Karadeli’ye teslim edildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan ve kitap okuma konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan "Samsun Okuma Vakti Projesi"nin Bafra’da başarıyla uygulandığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Karadeli, "Samsun Okuma Vakti Kütüphanesi oluşturmak adına kitap toplama kampanyamız devam ediyor. Kampanya hedefimiz 1 milyon kitap. Toplanan kitaplar ile il merkezimizde Samsun Okuma Vakti Kütüphanesi ile ilçelerde 100 gezici kütüphane oluşturulacak. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Ertekin ise, “Umut Derneği olarak projeye destek olmak ve farkındalık oluşturmak için kitaplarımızı teslim ediyoruz. Bağışladıkları kitaplardan ötürü tüm gönüllülerimize teşekkür ederim” diye konuştu.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Umut Derneğinden ‘Okuma Vakti Projesi’ne bin kitap içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-140254
02 Mart 2020
16:19
  • Yorumcu-140254
  • 02 Mart 2020
  • 16:19

Kitaolari bulduk şimdi okuyacak insanlar bulma projesi de ikinci ayaği olda güzel olurdı