BAFRA

Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti

 
 854
Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti - AK Parti Bafra Belediye Başkan aday adayı Ufuk Saral destek turları kapsamında meslek örgütleri başkanlarını ziyaret etti. 
Bafra Haber

 |  - AK Parti Bafra Belediye Başkan aday adayı Ufuk Saral destek turları kapsamında meslek örgütleri başkanlarını ziyaret etti. 

AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olan Ufuk Saral, AK Parti’nin önde gelen kişilerini, sivil toplum temsilcilerini, meslek örgütlerinin başkanlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Belediye Başkan aday adayı Ufuk Saral dün Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve S.S. Bafra Esnafı Ve Sanatkarları Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır'ı, Sınırlı Sorumlu Bafra Esnaf Ve Sanatkarları Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Haydar Sarı'yı, Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hurşit Tulum'u ve Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi Sadık Gökbayrak'ı ziyaret etti.

Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti

Metin Genççakır

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve S.S. Bafra Esnafı Ve Sanatkarları Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır'ı makamında ziyaret ettim. 40 yılı aşkın Oda başkanlığındaki deneyimlerinden engin bilgilerinden feyiz alma fırsatım oldu. Bafra'nın geçmişiyle ve geleceği ile alakalı kendisiyle fikir alışverişinde bulunduk. Şahsıma göstermiş olduğu mihmandarlığı için kendisine şükranlarımı sunuyorum.

Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti

Haydar Sarı

Sınırlı Sorumlu Bafra Esnaf Ve Sanatkarları Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Haydar Sarı'yı Kooperatif Binasında ziyaret ettik. Rahmetli babam Hüseyin SARAL'ın muhtarlık görevinden dostu olması, sen bana babanın emanetisin demesine ve çıktığımız bu kutlu yolda desteklerine ayrıca teşekkür ediyorum. Kendisinin gösterdiği ilgi alakaya ve güler yüze şükranlarımı sunuyorum.

Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti

Hurşit Tulum

Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hurşit Tulum'u makamında ziyaret ettim. Kendisiyle sanayi esnafının beklentilerini Bafra'nın geleceğini yerel yönetimlerdeki değerlendirmeleri ile birlikte hoş sohbet ettim. Bize göstermiş olduğu kadirşinas misafirperverliğine çok teşekkür ediyorum.

Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti

Sadık Gökbayrak

Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi Sadık Gökbayrak'ı Gökbayrak Pen ofisinde ziyaret ettik. Bafra'nın siyasi geleceğini yerel seçimlerin yaklaşması sebebiyle yerel yönetim ile alakalı fikir alışverişinde bulunduk kendisinin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum.

Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Ufuk Saral Meslek Örgütü Başkanlarını Ziyaret Etti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorum Id: 194395
19 Kasım 2023
00:56
  • Yorum Id: 194395
  • 19 Kasım 2023
  • 00:56

Ufuk saral iyi partide bile ilçe baskanı olamadı ne oldugu belli

User defaultYorum Id: 194372
18 Kasım 2023
16:31
  • Yorum Id: 194372
  • 18 Kasım 2023
  • 16:31

Ufuk saral bafra'nın öz çocuğudur.bizdendir, kökeninin of olması bu gerçeği değiştirmez.kardeştir, abidirş babadır, candır.bu görevi layığıyla yapacağına güvenim tam.