BAFRA

Türkiye Bocce Şampiyonu Ihtiyar Delikanlılara Samsun Vali’sinden Tebrik

   |   
 1179
Türkiye Bocce Şampiyonu IhtiyarDelikanlılara Samsun Vali’sinden Tebrik - Muğla'nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen, TürkiyeBocce Turnuvasında Türkiye Şampiyonu olan Bafra 75. Yıl Huzurevi Bocce takımıoyuncuları Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti.
Bafra Haber

Muğla'nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen, TürkiyeBocce Turnuvasında Türkiye Şampiyonu olan Bafra 75. Yıl Huzurevi Bocce takımıoyuncuları Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti.

Samsun Valisi ziyaretine, Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz, Antrenör Özcan Deniz ile Şahin Dursun, Cevat Alver, Mustafa Altay, Ferhat Öztürk ve Hamit Topal’dan oluşan oyuncular katıldı.

Bafra 75. Yıl Huzurevi Bocce Takımının ziyaretinden son derece mutlu olduğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, "Türkiye’nin çeşitli illerinden birçok huzurevinin katıldığı şampiyonada, birinci olan sizleri Samsun'umuz adına öncelikle tebrik ediyorum. İlin Valisi olarak ben de sizlerle gurur duyuyorum. Sizler sporun insan yaşamındaki önemini bir kez daha kanıtlayarak, örnek bir davranış sergilediniz. İnşallah daha nice başarılar kazanırsınız. Sizlere sağlıklı bir yaşam diliyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda Vali Osman Kaymak, Bafra 75. Yıl Huzurevinde kalan Bocce Takımı sporcularına çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette ayrıca, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı da hazır bulundu

Oktay ZERRİN- Samsun

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Türkiye Bocce Şampiyonu Ihtiyar Delikanlılara Samsun Vali’sinden Tebrik içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0