BAFRA

Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanlığı Şehit Öğretmenler İçin Kur’an Okuttu 

 
 910
Türk Eğitim Sen Bafra İlçeBaşkanlığı Şehit Öğretmenler İçin Kur’an Okuttu  - Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanlığı başta şehitler ve şehit öğretmenler olmak üzere ahirete intikal etmiş üyeleri ve üye yakınları için Kur’an-ı Kerim okuttu. 
Bafra Haber

Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanlığı başta şehitler ve şehit öğretmenler olmak üzere ahirete intikal etmiş üyeleri ve üye yakınları için Kur’an-ı Kerim okuttu. 

Programa MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna ve yönetimi, Türk Enerji -Sen Samsun şube yöneticisi Ekrem Tekin, Türk Büro-Sen İlçe temsilcisi Hasan Güngör, Türk Diyanet Vakıf-Sen İlçe temsilcisi Selim Cılız, Türk Tarın Orman Sen İlçe temsilcisi Hayri Öztürk, Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkan yardımcısı Sebahattin Koçak ve yönetimi, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

Okunan Kur’an ve yapılan duanın ardından Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanı Hakan Eroğlu, güzel vatanımız için her şartta mücadele eden, can veren, emek veren başta şehitlerimiz ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ahirete intikal eden üyelerimiz ve yakınları için Kuran okuttuk. Rabbim kabul etsin.” dedi.


  • BafraHaber Yorum
  • Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanlığı Şehit Öğretmenler İçin Kur’an Okuttu  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0