BAFRA

Tok, dev projeleri anlattı

 
 2034
Tok, dev projeleri anlattı - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ağırladı.
IHA

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ağırladı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i İlkadım Hizmet Binasında ağırlayan Başkan Tok, hizmet binasının katlarında sergilenen cami ve külliye, Derebahçe Sosyal Tesisi, yeni hizmet binasının maketleri üzerinden projeler hakkında bilgiler verdi.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in ziyaretinde belediye hizmetleri ile ilgili bilgi paylaşımı yaptığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti.

“23 yılda yapılamayanları 3,5 yıla sığdırdık”
AK yatırımlarla İlkadım’da büyük değişiminin ve gelişimin mimarı olduklarını söyleyen Başkan Tok, “23 yılda yapılamayanları 3,5 yıla sığdırdık. Hayata geçirdiğimiz proje ve yatırımlar halkımızda büyük yankı uyandırdı. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Yine ilçemizin modern gelişimiyle birlikte toplumun sosyal huzuru ve refahını artıracak dev yatırımlarımız, İlkadım ilçemizin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer almaktadır. AK Parti’nin belediyecilik anlayıs¸ı ile kimse yarıs¸amaz. AK Parti belediyecilik anlamında kendi kendi ile yarışmaktadır. Belediyecilik bizim nazarımızda millete hizmet kapısıdır. Bizim nazarımızda sadece millete hizmetkârlıktır vardır” diye konuştu.
Başkan Tok, ziyaretin anısına Başkan Şahin’e ilçenin simgesi haline gelen Saat Kulesi tablosu ile Saat Kulesinin üç boyutlu maketini hediye etti.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Tok, dev projeleri anlattı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0