SAĞLIK

Tekerlekli Sandalye İle Geldi Yürüyerek Çıktı! 

 
 1449
Tekerlekli Sandalye İle Geldi Yürüyerek Çıktı!  - Şiddetli bel ağrısı şikâyetiyle Dr. Yakup Sezer'e ameliyat olan Alaattin Akçaoğlu, tekerlekli sandalye ile geldiği hastaneden yürüyerek ayrıldı. 
Bafra Haber

 | Bafra haber - Şiddetli bel ağrısı şikâyetiyle Dr. Yakup Sezer'e ameliyat olan Alaattin Akçaoğlu, tekerlekli sandalye ile geldiği hastaneden yürüyerek ayrıldı. 

Samsun'un başarılı cerrahlarından Opr. Dr. Yakup Sezer şifa dağıtmaya devam ediyor.  Belden aşağı uyuşturmalı, narkoz vermeden kapalı mikrocerrahi bel fıtığı ameliyatı olan 40 yaşındaki Alaattin Akçaoğlu ameliyat sürecini değerlendirdi. 

Ameliyat 1,5 santimetrelik kesiden yapıldı. Başarılı geçen ameliyatın ardından hasta bir gece hastanede yatarken sabah taburcu oldu. 

Alaattin Akçaoğlu ameliyat süreci ile ilgili şu ifadelere yer verdi: "Sinop'tan geldim. Şiddetli ağrı şikâyetiyle yaptığım araştırma ile Samsun'da Yakup Sezer'i bulduk. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Yakup Sezer'i herkese tavsiye ederim. Allah razı olsun."  

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığı alanına giren Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı GETAT sertifikalarıyla  Samsun'da hizmet veren Op. Dr. Yakup Sezer'in hizmetlerine www.dryakupsezer.com adresinden ulaşılabileceği gibi (0362) 432 00 50 numaralı telefondan da muayene için randevu alınabiliyor.

Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Tekerlekli Sandalye İle Geldi Yürüyerek Çıktı!  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0