ULUSAL

Sultangazi'de silahlı 4 kişinin market soyduğu o anlar kamerada

 
 186
Sultangazi'de silahlı 4 kişininmarket soyduğu o anlar kamerada - İstanbul Sultangazi’de, market ve akaryakıt istasyonlarında silahlı gasp ve soygun yaptığı iddia edilen 4 şüpheli yakalandı. Silahlı gasp anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

İstanbul Sultangazi’de, market ve akaryakıt istasyonlarında silahlı gasp ve soygun yaptığı iddia edilen 4 şüpheli yakalandı. Silahlı gasp anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.BUGÜN NELER OLDU?

Şüphelilerin emniyetteki sorgularında Orhan K. ve Gürkan K.'nin 6 Mayıs 2019 ve 26 Mart 2017 tarihinde Yunus Emre Mahallesinde 2 ayrı market ile 14 Mayıs 2019 tarihinde Gaziosmanpaşa'daki bir akaryakıt istasyonunda gerçekleştirilen soygunun failleri olduğu anlaşıldı.

Şüphelilerden Orhan K., ‘nitelikli yağma' ve ‘evden hırsızlık' gibi 2 ayrı suç kaydının olduğu, Gürkan K.'nin ise ‘kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak' ve ‘kasten yaralama-hakaret' suçlarından dosyasının bulunduğu kaydedilirken, 4 şüpheli polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılardan Orhan K., Emrah E. ve Mehmet Furkan Ş. savcılık tarafından serbest bırakıldı. Şüphelilerden Gürkan K. ise tutuklanarak cezaevine konuldu. Öte yandan, gasp anları saniye saniye kameralara yansıdı.  

Sadık Kahraman

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Sultangazi'de silahlı 4 kişinin market soyduğu o anlar kamerada içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0