BAFRA

Şükrü Neiş: Katlı, Açık Ve Kapalı Otoparklar Kuracağız 

 
 1248
Şükrü Neiş: Katlı, AçıkVe Kapalı Otoparklar Kuracağız  - Yeniden Refah Partisi Bafra belediye başkan adayı elektrik mühendisi Şükrü Neiş pazar yerleri, sanayi sitesi esnafları ve sokak sokak vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor. 
Bafra Haber

 |  - Yeniden Refah Partisi Bafra belediye başkan adayı elektrik mühendisi Şükrü Neiş pazar yerleri, sanayi sitesi esnafları ve sokak sokak vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor. 

Bafra Belediye Başkan Adayı Elektrik Mühendisi Şükrü Neiş, Bafra'nın çok ciddi bir problemine el atarak ulaşım, imar, trafik, asfalt, otopark konusunda görüşlerini açıkladı. 

Başkan adayı Şükrü Neiş konu hakkında şunları açıkladı: Baframızın en önemli problemleri arasında trafik akışı, otopark, ulaşım ve yol problemleri gelmektedir. Büyükşehir belediyemiz ile birlikte katlı, açık ve kapalı otoparklar, asfalt ve beton yollar, ulaşım ve master planları ile 5 yılda bu konuları tamamen çözeceğiz. Şehrimizin 100 yıllık bilimsel projeksiyonlarını dikkate alarak Ulaşım ve imar master planları hazırlayacağız. Çarpık kentleşme ile eğri ve dar yollara son vereceğiz.  Bu planlar ile onar yıllık nüfus ve araç sayılarını belirleyeceğiz. Buna göre trafik akışını ve otopark ihtiyaçlarını belirleyeceğiz. Buna göre katlı, açık otoparklar yapacağız. Baframız rahatlayacak.

Bafranın haberi, bafra