BAFRA

Şükrü Derebey Bafra Ticaret Borsası Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

 
 8314
Bafra Haber

 | Furkan Göçer - Şükrü Derebey Bafra Ticaret Borsası başkanlığı startını resmen açıkladı.

Derebey Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Derebey, 11 arkadaşı ile beraber Bafra Ticaret Borsası Başkanlığına adaylığını açıkladı. 

Şükrü Derebey, toplantıda yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

Bafra Ticaret Borsası 1992 yılında kurulmuş bugüne kadar faaliyetine devam etmektedir. Bafra Ticaret Borsasının önümüzdeki Ekim ayında yapılacak olan seçimleri için burada toplandık. Biz arkadaşlarımla beraber Bafra Ticaret Borsası Yönetimine aday olduk.

Değerli üyeler, biz neden aday olduk; Hükümetlerin odaların borsaların birliklerin 4-5 yılda bir seçimleri olur. Biz de o nedenle aday olduk. Bizler de sizlerin teveccühünüzle görev alırsak öncelikle üyelerimiz için borsa dükkânları yapacağız. Ve yanına Lisanslı depoculuk projesini hayata geçireceğiz. Bu değerleri Bafra’mıza kazandıracağız. Şu anda odamızın Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa işlettiği mezbahası var. Orayı da Bafra’mıza kazandırdıkları için mevcut yönetime teşekkür ederiz.

Bafra'ya ve yakın ilçelerimize temiz ve sağlıklı hizmet vermektedir. Biz de yönetime gelirsek siz sayın üyelerimizle de bize vereceğiniz vize ile değişen teknolojimiz ile bu hizmeti daha da ileriye götüreceğiz.

Sayın kasaplarımızın ve Deri sektöründeki arkadaşlarımızın bundan hiç şüphesi olmasın. Yapılacak olan Bafra Ticaret Borsası seçimlerinde siz değerli üyelerimizin oylarına arkadaşlarımla beraber talibiz. Adaylığımızın Bafra’mıza, Samsunumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz.

Şükrü Derebey'in listesi şu isimlerden oluşuyor:

Madenoğlu Çeltik Fabrikası Taner Maden, Temerkan Petrol Tolga Temerkan, Fahri Küçükdursun, Şaban Uyar, Yener Çelebi, Gamsızoğlu Tarım Mesut Gamsızoğlu, Sevinç Kasap Serkan Sevinç, Öztürk Bakliyat Seyfettin Öztürk, Kılıç Ticaret Bekir Kılıç, Koç Ticaret Salih Koç, Ovam Piliç Pazarlama Mücahit Kaplan

Bafranın haberi, bafra