BAFRA

Sorumlu Vatandaş: Kaldırımlar Arabalar İçin Mi Yapıldı?

 
 1755
Sorumlu Vatandaş: KaldırımlarArabalar İçin Mi Yapıldı? - Genişleyen Bafra’nın kaldırımlarına park edilen araçlar vatandaşların tepkisine yol açmakta. 
Bafra Haber

Genişleyen Bafra’nın kaldırımlarına park edilen araçlar vatandaşların tepkisine yol açmakta. 

Sorumlu bir vatandaş, Bafra Belediyesinin arkasındaki kaldırımlara park eden araçlara tepkisini göstermek amacı ile fotoğraflayıp Bafra Haber’e gönderdi ve şikayetini şu şekilde dile gitirdi:

“Çarşamba günü Sırf insanları duyarlı olmaya çağıralım diye iki fotoğraf gönderdim Ama siz Belediye başkanımız kimin elini sıkmış, kaldırım taşları yapılarak yenilemelerde bulunduğunu vs haberler veriyorsunuz. Ya size sormak istiyorum, O kaldırımlar arabalar için mi yapılıyor? Sen insanları duyarlı olmaya çağırmadıktan sonra ne kaldırımı yaptırıyorsun… Önce insanları eğitici duyarlı olucu şeyler yapın ki sonra kaldırım yol yapılsın.


 Yorum Yap

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Sorumlu Vatandaş: Kaldırımlar Arabalar İçin Mi Yapıldı? haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 17
Favicon
Yorumcu-97599

Belediyemiz maalesef cesur adımlar atamıyor. kaldırımların durumu ortada medrese aralığı yıllardır halkın dilinde bir tek belediye görmüyor yada görmek istemiyor. uzun bir sürede göreceğini zannetmiyorum. çözüm basit samsunda oturuyorum bafra ya iş için gelip gidiyorum. akşamları rahat rahat samsun da gezebiliyorum bafra da medrese aralığından çıkacak birinin bulaşmasında iyidir.

Favicon
Yorumcu-102429

Slm bu resımde şimdi kim suclu kim haklı analizi yapamayız ben resmin arkasına bakarım önce bafra kaç nufuslu 155den fazla bir anda nufus artısı var 2 herkesın altında son model araba 3 evinin önunde 2 arabası olan var 4 bafrda çöten ekmek toplayanda var 5 şimdi devlet ne yapabilir şimdi yol genişletmeye kalksa evinizi yıkalım dese 200 milryarlık eve 300 iştıyeceksınız ahada yol genişletme kaldı vede bir suru sorun hadı kaldırımı genıslettık malum dırum ortda bulvar caddesıne bakın masalar sandelyeler yolda o kaldrımı iştyerseniz 100 metre yapın gene kaldırımda yuruyecek yol bulamazssınız bızde millete bu vurdum duymazlık banecılık varsa bu devlet ne yapsa bos

Favicon
Yorumcu-93899

Metrelerce kaldırım yapıp araçların zor geçtiği yol bırakır .tek şerit yolu dubalarla çiftşerit yaparlarsa ne beklıyorlar.insanlar evlerinden arabalarına binene kadar yolda konvoy oluşuyor.o kaldırımları genişletmeden önce vatandaşa park yeri gösterilmeliydi. evlerine taşıyamazlar araçlarını.

Daha Fazla Yorum