BAFRA

Sınavkolik Adem Topçuoğlu 37. Kez Üniversite Sınavında

 
 2961
Sınavkolik Adem Topçuoğlu37. Kez Üniversite Sınavında - Sınavkolik ve kankolik olarak adından sıkça söz ettirenBafralı öğretmen Adem Topçuoğlu, 37. kez Üniversiteye geçiş sınavına girdi.
Bafra Haber

Sınavkolik ve kankolik olarak adından sıkça söz ettirenBafralı öğretmen Adem Topçuoğlu, 37. kez Üniversiteye geçiş sınavına girdi.

1980 yılı ile 2018 yılları arasında 37 kez Üniversiteye geçiş sınavına giren Adem Topçuoğlu, “5. üniversite kaydımı Eylül ayında yaptırdım. Yeni bölümüm ise İlahiyat. Sınav alışkanlığım devam ediyor ve edecek de. Kambersiz nasıl düğün olmazsa bensiz de sınav olmaz.” dedi.

Topçuoğlu, İşletme Fakültesi Yönetim Organizasyon Bölümü, Turizm Otelcilik MYO, Otobüs Şoförlüğü  (Kaptanlık) bölümü ve İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü olmak üzere 2 ön lisans ve lisans olmak üzere 2 üniversite bitirdi. 5. üniversitesi ise İlahiyat Fakültesi oldu.

Bafra'daki Meslek Yüksek Okulunda Otobüs Şoförlüğü ( Kaptanlık ) bölümü açılması gerektiğini söyleyen Topçuoğlu, “Bu bölüm Gerze MYO ve Amasya’da var. Türkiye’de 6 üniversitede varken neden bu bölüm Bafra'da açılmasın ki.” dedi.

Oktay Zerrin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Sınavkolik Adem Topçuoğlu 37. Kez Üniversite Sınavında içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0