BAFRA ASAYİŞ

Silahlı Saldırıda Ağır Yaralanan Mustafa Batmaz Kurtarılamadı

   |   
 3088
Silahlı Saldırıda AğırYaralanan Mustafa Batmaz Kurtarılamadı - Samsun'un Bafra ilçesinde bugün silahlı saldırı sonucu göğsünden ve ayağından vurularak ağır yaralanan Mustafa Batmaz isimli şahıs hastanede hayatını kaybetti.
Bafra Haber

Samsun'un Bafra ilçesinde bugün silahlı saldırı sonucu göğsünden ve ayağından vurularak ağır yaralanan Mustafa Batmaz isimli şahıs hastanede hayatını kaybetti.

Olay, Kavakpınar Mahallesi Yaşardoğu Caddesi`nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Mehmet Kanburoğlu. uzun süredir aralarında husumet bulunan Mustafa Batmaz`a kurşun yağdırdı. Göğsünden ve bacağından aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Batmaz, ambulansla kaldırıldığı Bafra Devlet Hastanesinde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra kaçan Mustafa Kanburoğlu'nu yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı.

Olayda hayatını kaybeden Mustafa Batmaz`ın 1 yıl önce Mustafa Kanbur'a ait iş yerini pompalı tüfekle kurşunladığı, 4 ay cezaevinde yattıktan sonra çıktığı ve 1 hafta önce de aynı şahsa ait iş yerini tekrar kurşunladığı öğrenildi.

Olayda hayatını kaybeden Mustafa Batmaz`ın dün sosyal medya hesabından "Semtimize nazar değmiş. Kurşun dökmeye geliyorum"  şeklinde paylaşımda bulunduğu da ortaya çıktı.

  • BafraHaber Yorum
  • Silahlı Saldırıda Ağır Yaralanan Mustafa Batmaz Kurtarılamadı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0