BAFRA

Serdal Sefa Kocabaş: Ülkemiz Ve Bölgemizin Gelişimine Katkı Sağlamak İçin A.adayı Oldum 

 
 2895
Serdal Sefa Kocabaş: Ülkemiz Ve BölgemizinGelişimine Katkı Sağlamak İçin A.adayı Oldum  - AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı,DAMSAN Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “24 Haziran 2018tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Samsun bölgemizeçalışmalarımla katkı vermek için Adalet ve Kalkınma partisinden milletvekiliaday adayı oldum.” dedi.
Bafra Haber

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı,DAMSAN Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “24 Haziran 2018tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Samsun bölgemizeçalışmalarımla katkı vermek için Adalet ve Kalkınma partisinden milletvekiliaday adayı oldum.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Sefa Kocabaş, “Genel merkezimizin talimatları ile temayül yoklamasına katılabilmem için 17 ilçede bulunan parti teşkilatlarımızı ve ilçe halkını ziyaretlerde bulundum. Bu temaslarımız neticesinde parti teşkilatımız ve vatandaşlarımızın tercihi halktan yana, barış içerisinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın de dediği gibi halkı kucaklayan kişilerin milletvekili adayı olması noktasında vicdani duyguları oluşmuş ve aday tanıtım temayül yoklamalarında partimizin bütün teşkilatlarımızın kahir ekseriyeti bizi tercih etmiştir.” dedi.

08 Mayıs 2018 tarihinde AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen milletvekili aday mülakatına katılan Serdal Sefa Kocabaş, “Yaklaşık 25 yılı bulan iş hayatında edindiğim tecrübe ve deneyimlerimi siyasete aktararak başta ülkemiz ve bölgemizin gelişimine katkı sağlamak amacında olduğumuzu beyan ederek güzel bir sınavdan geçtik. Milletimize çalışma aşkı amacı ile çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere destek olan, yol gösteren partimizin tüm il ve ilçe başkanları başta olmak üzere teşkilatlarımızda her kademede görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kocabaş son olarak, “Kardeşlerim şayet Reisimiz Sn. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve talimatları bizleri takdir ederse kırmadan, germeden, bölmeden birlik ve beraberlik içerisinde partimizin ilkeleri doğrultusunda bölgemizde çalışacağıma söz veriyorum. Saygı ve sevgilerimle.” dedi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Serdal Sefa Kocabaş: Ülkemiz Ve Bölgemizin Gelişimine Katkı Sağlamak İçin A.adayı Oldum  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 6
Favicon
Yorumcu-99813

150 bin nüfusluk baframızda kayda değer fabrika ve gelir kaynağı var mı ?

Cevap
Yorumcu-96915

Damsanı gez görürsün var mı yok mu

Favicon
Yorumcu-95585

Hep aynı sözler ve hep vaadler. ben 32 senedir hep aynı sözleri duyuyorum. hiç birininde bir çivi faydası olmamıştır baframiza. çarşamba bile aldı başını gitti, ama baframiz yan gelip yatanlar derneğine döndü

Favicon
Yorumcu-96915

Sefa bey tanıyan bilir özü sözü bir olan bir kişidir ve iş hayatında bafrada en çok kişiye iş veren bir firmadır

Daha Fazla Yorum