BAFRA

Serdal Sefa Kocabaş: Birlikten Kuvvet Doğar

 
 2604
Serdal Sefa Kocabaş: Birlikten Kuvvet Doğar - AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı, DAMSAN Makine YönetimKurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “Bafra TSO’da meclisinde çalışma arkadaşıolma şerefine nail oldum. Kendisinin Bafra ve Bölgesi için başarılı çalışmalarve projeler yapacağına kanaatim sonsuzdur.” dedi.
Bafra Haber

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı, DAMSAN Makine YönetimKurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “Bafra TSO’da meclisinde çalışma arkadaşıolma şerefine nail oldum. Kendisinin Bafra ve Bölgesi için başarılı çalışmalarve projeler yapacağına kanaatim sonsuzdur.” dedi.

Bafra Belediye Başkanlığı devir teslim törenine katılarak yeni Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Ak Parti Samsun Milletvekili A.Adayı, DAMSAN Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, “’Yusuf Ziya Yılmaz Başkanımızın Milletvekili Aday adaylığı için Samsun Büyükşehir Belediyesi başkanlığından ayrılmasının ardından Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildi. Bugünde Bafra Belediye Başkanlığına Hamit Kılıç seçildi. İlk başta hayırlı olsun dileklerimi sunarken kendisi ile Bafra TSO’da meclisinde çalışma arkadaşı olma şerefine nail oldum. Kendisinin Bafra ve Bölgesi için başarılı çalışmalar ve projeler yapacağına kanaatim sonsuzdur. Allah hayırlı etsin. Birlikten kuvvet doğar. Her şey güzel Samsunumuz, Baframız, Bölgemiz ve Türkiye’miz içindir.’’ dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Serdal Sefa Kocabaş: Birlikten Kuvvet Doğar içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-100694
30 Mayıs 2018
16:26
  • Yorumcu-100694
  • 30 Mayıs 2018
  • 16:26

Siyasetten önce işine bak. belediye başkanlığına geldiğin günden itibaren 3. sefer sular kesiliyor. banyoda kaldım.