SAMSUN

Serbest Kalan Suç Örgütü Şüphelisi 7 Kişi Tutuklandı

 
 1963
Serbest Kalan Suç ÖrgütüŞüphelisi 7 Kişi Tutuklandı - Samsun`da 29 kişinin gözaltına alınıp 10`unun tutuklandığı suç örgütü operasyonunda serbest kalan 7 kişi, savcının itirazı üzerine çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı
Bafra Haber

Samsun`da 29 kişinin gözaltına alınıp 10`unun tutuklandığı suç örgütü operasyonunda serbest kalan 7 kişi, savcının itirazı üzerine çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı

Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde 3 ay süren çalışmalar sonucu 12 gün önce özel harekat polislerinin desteğiyle silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlemişti.

Samsun merkezli Bafra ve 19 Mayıs ilçesi ile İzmir`de 300 polisin katılımıyla 29 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda, organize suç örgütü lideri Samsun Bafralı Sedat Şahin`in adamı olduğu iddia edilen, suç örgütünün lideri olduğu ileri sürülen Eyüp Atmaca ile birlikte toplam 29 kişi gözaltına alınmıştı.

6 gün önce Samsun Adliyesine sevk edilen 29 kişiden Eyüp A. ile birlikte 10 kişi tutuklanmış, 19 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının bir üst mahkemeye yaptığı itiraz sonucu serbest kalan 7 kişi dün gece Samsun Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Bafra, 19 Mayıs ve Atakum ilçelerinde düzenlenen operasyonla yeniden gözaltına alındı.

Gözaltına alınan 7 kişi ile birlikte 4 adet daha tüfek ele geçirildi. KOM Şube Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan B.Ş., B.K., S.İ., E.G., B.K., O.K. ile Ç.K. adlı kadın bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren 7 kişi tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.

Bugün 7 kişinin de tutuklanmasıyla suç örgütü operasyonunda tutuklu sayısı 17`ye çıkmış oldu.

Eyüp Atmaca

  • BafraHaber Yorum
  • Serbest Kalan Suç Örgütü Şüphelisi 7 Kişi Tutuklandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User default
07 Kasım 2017
21:29
  • 07 Kasım 2017
  • 21:29

Bu adamlar ve türevleri yıllarca memleketimizin adını rezil etti.necib basınımız da bunlara hayırsever iş adamları etiketiyle çanak tuttu.artık bırakın bu adamlar haber dahi olmasın bizde eskiden olduğu gibi bafralıyız derken utanmayalım.

User default
07 Kasım 2017
21:29
  • 07 Kasım 2017
  • 21:29

Kim mafya veya böyle oluşumlara fırsat verirse aklı yoktur haraç isteyeni gitsin şikayet etsin bu kişiler basiretsiz kişiler vermesinler haraç evdeki ailelere ilk önce sahip çıksınlar.