BAFRA

Şehit Burak Perçin İlkokulunda Yılsonu Sergisi

 
 507
Şehit Burak Perçin İlkokulunda Yılsonu Sergisi - Şehit Burak Perçin İlkokulunda, “Ailemle İşte Oyun" ve "STEM ve Eğlenceli Ders Materyalleri Aile Katılımı" projelerinin sergisinin açılışı gerçekleşti. 
Bafra Haber

Şehit Burak Perçin İlkokulunda, “Ailemle İşte Oyun" ve "STEM ve Eğlenceli Ders Materyalleri Aile Katılımı" projelerinin sergisinin açılışı gerçekleşti. 

Şehit Burak Perçin İlkokulu Anasınıfı Öğretmenleri Ayşe Öz ve Nurdan Tosun tarafından Samsun Maarif Hareketi kapsamında hazırladıkları "Ailemle İşte Oyun" ve "STEM ve Eğlenceli Ders Materyalleri Aile Katılımı" projelerinin sergisinin açılışı yapıldı. 

Açılışa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Hamdi Yıldız, okul aile birliği başkanı Abdullah Yıldırım, okul müdürleri, öğretmen ve velilerin katıldı.

Sergide, velilerle  birlikte yıl boyunca ortaklaşa yapılan etkinlikler sergilendi. Sergi açılışının ardından Şehit Burak Perçin İlkokulu İngilizce Öğretmeni Derya Demirbilek'in maarif hareketi kapsamında hazırladığı ve öğrencilerin sunduğu İngilizce Tiyatro "Snow White and Seven Dwarfs"(Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) adlı oyun sergilendi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Şehit Burak Perçin İlkokulunda Yılsonu Sergisi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0