BAFRA

Şehir Şehir Dolaştı, Özel Medibafra Hastanesinde Şifa Buldu

 
 4063
Şehir Şehir Dolaştı, ÖzelMedibafra Hastanesinde Şifa Buldu - Şiddetli bel ağrısı rahatsızlığı sebebi ile İtalya, Almanya ve
Türkiye'nin birçok yerindeki hastanelerde bel fıtığı tedavisi gören 66
Yaşındaki Ankaralı Levent Moramollu şifayı Özel Medibafra Hastanesinde buldu.
Bafra Haber

Şiddetli bel ağrısı rahatsızlığı sebebi ile İtalya, Almanya ve Türkiye'nin birçok yerindeki hastanelerde bel fıtığı tedavisi gören 66 Yaşındaki Ankaralı Levent Moramollu şifayı Özel Medibafra Hastanesinde buldu.

Ameliyatı gerçekleştiren Özel Medibafra Hastanesi doktoru, Op. Dr. Yakup Sezer, “Belin orijinal yapısını bozmadan sinirleri sıkıştıran bağ dokusu ve kemiklerin basısı mikrocerrahi yöntemi ile kaldırıldı. Platin, vida gibi belin yapısına uygun olmayan malzemeler kullanılmadı. Hasta bir gün içerisinde taburcu edildi.” dedi.

Özel Medibafra Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı olarak sağlığına kavuşan Levent Moramollu ise şunları söyledi: “Aile dostumuz olan Dr. Neşe Hanım'ın tavsiyesi üzerine Özel Medibafra Hastanesine geldik. Hastanedeki yoğunluğa rağmen randevu vermeden geldiğim gün beni ameliyat ettiniz. L4,L5 spinal stenozun, omurgaların arasındaki kanalın daralmasına bağlı, içinden geçen omurilik ve sinir köklerinin sıkışması sonucu bir daralma olmuş. Daralma yüzde yüz seviyeye gelmiş, ayak felcine uğrayacakmışım. Ameliyattan sonra sağlığım çok iyi,  gayet iyi yürüyorum. Daha önce yapamadığım bütün hareketleri yapıyorum. Size gerçekten minnet borçluyum.

Hastalığım nedeniyle bugüne kadar birçok doktor ve hastane gezdik. Hiçbiri mikrocerrahi yönteminden bahsetmedi. Platinli, vidalı ve açık ameliyatlardan bahsettiler. Ameliyatların gerek maliyetlerinin yüksek oluşu, gerek rehabilitasyon süresinin uzun olması bizi tedirgin etti.

Başarılı ameliyattan dolayı başta doktorum Op. Dr. Yakup Sezer’e, ekibine ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Şehir Şehir Dolaştı, Özel Medibafra Hastanesinde Şifa Buldu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0