SAMSUN

Sattığı patpatı vermeyince dolandırıcılık suçundan 3 yıl 4 ay ceza aldı

 
 105
Sattığı patpatı vermeyince dolandırıcılık suçundan3 yıl 4 ay ceza aldı - Samsun’da bir kişi internetten verdiği ilanda satılığa çıkardığı patpatın parasını almasına rağmen aracı vermeyince dolandırıcılık suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
İhlas Haber Ajansı

 |  - Samsun’da bir kişi internetten verdiği ilanda satılığa çıkardığı patpatın parasını almasına rağmen aracı vermeyince dolandırıcılık suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Samsun’da ikamet eden B.A., sosyal medya platformu Facebook’tan ’patpat’ diye tabir edilen tarım aracı ilanını görüp aracı satın almak için ilanı veren S.T. ile bağlantıya geçti. S.T. ile 26 bin lira karşılığında anlaşan B.A., verilen hesap numarasına söz konusu parayı gönderdi. S.T., B.A.’ya da WhatsApp’tan aracın üzerinde patpat resmi gönderip patpatın yola çıktığını ileri sürdü. Patpat gelmeyince dolandırıldığını anlayan B.A., S.T. hakkında şikayette bulundu.
Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada S T. "dolandırıcılık " suçundan 3 yıl 4 ay hapis ve ayrıca 43 bin 320 lira da adli para cezasına çarptırıldı.
  • BafraHaber Yorum
  • Sattığı patpatı vermeyince dolandırıcılık suçundan 3 yıl 4 ay ceza aldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0