SAMSUN

Samsunlu velilerden Afrin’deki Mehmetçiğe destek

 
 112
Samsunlu velilerden Afrin’deki Mehmetçiğe destek
 - SAMSUN (İHA) – Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına, Samsunlu öğrenci velilerinden de destek geldi.
IHA

SAMSUN (İHA) – Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına, Samsunlu öğrenci velilerinden de destek geldi.

Atakum ilçesinde bulunan Atakent İlkokulu 3-C sınıfı velileri tarafından Afrin’de görevli Mehmetçikler için yardım kampanyası başlatıldı. Kampanya ile öğretmen, veli ve öğrenciler, vatan mücadelesinde askerlerin yanında olduğunu göstermek, milletiyle ordusunun birlik olduğunu göstermek niyetiyle, askerlere göndermek üzere kişisel temizlik malzemeleri toplayıp, Atakum Belediyesi işbirliği ile kargoyla Mehmetçiklere gönderdi.
Kolileri Afrin’e yollayarak askerlerin yanlarında olduklarını vurgulayan Atakent İlkokulunda öğrenim gören öğrenciler, veliler ve eğitimciler, Mehmetçiklere selam göndermeyi de ihmal etmedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Samsunlu velilerden Afrin’deki Mehmetçiğe destek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0