SAMSUN

Samsun`da Suç Örgütü Şüphelisi 29 Kişi Adliyeye Sevk Edildi

 
 1371
Samsun`da Suç Örgütü Şüphelisi29 Kişi Adliyeye Sevk Edildi - Muammer Ay SAMSUN (İHA) - Samsun`da 6 gün önce gözaltına alınan suç örgütü şüphelisi 29 kişi adliyeye sevk edildi
Bafra Haber

Muammer Ay SAMSUN (İHA) - Samsun`da 6 gün önce gözaltına alınan suç örgütü şüphelisi 29 kişi adliyeye sevk edildi

Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde 3 ay süren çalışmalar sonucu 6 gün önce Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve diğer polislerin de desteğiyle silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlemişti.

{haber}Samsun merkezli Bafra ve 19 Mayıs ilçesi ile İzmir`de 300 polisin katılımıyla 29 adrese düzenlenen düzenlenen eş zamanlı operasyonda, organize suç örgütü lideri Samsun Bafralı Sedat Şahin`in adamı olduğu iddia edilen, suç örgütünün lideri olduğu ileri sürülen Eyüp A. ile birlikte toplam 29 kişi gözaltına alınmıştı. Samsun Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünde 6 gün süren sorgularının ardından 29 kişi bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.

 

Çok sayıda silah ele geçmişti

Gözaltına alınan şahıslar ile birlikte 1 adet Kalaşnikof uzun namlulu silah, 1 adet İsrail yapımı Uzi marka otomatik silah, 1 adet İtalyan yapımı Agram 2000 adlı otomatik silah, 11 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet pompalı tüfek, 3 adet kurusıkı tabanca, 1 adet havalı tabanca, 6 adet antika görünümlü tabanca, 1 adet havalı tüfek, 1 adet kasatura, 1 adet kılıç ve çok sayıda mermi ele geçirilmişti.

  • BafraHaber Yorum
  • Samsun`da Suç Örgütü Şüphelisi 29 Kişi Adliyeye Sevk Edildi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User default
07 Kasım 2017
21:29
  • 07 Kasım 2017
  • 21:29

Bu devlet başımız dayken mafya lar iş adamı olur mazlumun tepesine biner adliyeden ön kapıdan alınır arka kapıdan salinir yada 3 ay sonra dışarda olurlar çünkü devlet bu mafyalara ihaleler vermiştir