SAMSUN

Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin kaynak oldu

 
 383
Samsun Üniversitesi Rektör YardımcısıProf. Dr. Selahattin kaynak oldu - Samsun ekonomisi üzerine yaptığı çalışmalarla bilinen Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Samsun Üniversitesine rektör yardımcısı olarak atandı.
IHA

Samsun ekonomisi üzerine yaptığı çalışmalarla bilinen Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Samsun Üniversitesine rektör yardımcısı olarak atandı.

Samsun Üniversitesi, şehrin dinamikleriyle beraber gelişimine ve güçlü bir kadro kurmaya devam ediyor. Son olarak Samsun Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ın takdirleriyle rektör yardımcısı olarak Ekonomist Prof. Dr. Selahattin Kaynak atandı.
Samsun ekonomisi hakkında söz sahibi olan Kaynak, Samsun Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesine profesör olarak atanmasından sonra, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak göreve başladı.
Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Kaynak ayrıca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin “81 İle 81 Akademik Danışman” projesi kapsamında Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Bafra Ticaret Borsası, Havza Ticaret ve Sanayi Odası ve Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasının akademik danışmanlığını yürütüyor.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin kaynak oldu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0