BAFRA

Samsun Sigorta Acentesi Derneğinden Bafra TSO’ya Ziyaret

 
 554
Samsun Sigorta AcentesiDerneğinden Bafra TSO’ya Ziyaret - SAMSUN Sigorta Acenteleri Derneği (SSAMSAD) Başkanı ve yöneticileri Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’ı makamında ziyaret ettiler.
Bafra Haber

SAMSUN Sigorta Acenteleri Derneği (SSAMSAD) Başkanı ve yöneticileri Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’ı makamında ziyaret ettiler.

SSAMSAD Başkanı Serdar Yıldız, yeni kurulan dernekler hakkında bilgiler verdi. Amaçlarının sektörlerin sorunlarını ilk elden tespit edip çözüm kavuşturmak olduğunu, çözülemeyen problemlerin ilgili makamlara iletilerek çözüm aranması noktasında çalıştıklarını belirtti. Ayrıca Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının sigortacılık sektörüne verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Sigortacıların her türlü faaliyet ve sorunların çözümlerinde yanlarında olduğunu belirten Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, ziyaretlerinden dolayı Sigortacılar derneği başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Odamız Üyesi ve Sigortacı Eksperi Sedat Urkaya 2023 hedeflerinin olduğunu, bu hedefler doğrultusunda Sigortacılık sektörü olarak çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Derneğin bu amaçlar doğrultusunda kurulduğunu sektörün daha etkin ve verimli çalışmanın amaçladıklarını söyledi. Yıllardır sigortacılık sektörüne verdikleri desteklerden ve sorunların çözüm bulması konularında yardımından dolayı Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve tüm Yönetime teşekkürlerini belirtti.

Ziyarette; Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Samsun Sigorta Acenteleri Derneği (SSAMSAD) Başkanı Serdar Yıldız,Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite Başkanı Hakan Yardım, SSAMSAD Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Uçar, Sigorta Eksperi Sedat Urkaya, Bafra Ticaret Odası Meclis Katip Üyesi Abdullah Bülbül, Bafra ticaret ve Sanayi Odası 12. Meslek Komite Başkanı Bayram Şen, Bafra TSO Genel Sekreteri Talip Şahin yer aldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Samsun Sigorta Acentesi Derneğinden Bafra TSO’ya Ziyaret içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0