SAMSUN

Şampiyon Kim projesi

 
 1602
Şampiyon Kim projesi - Samsun Maarif Hareketi Kapsamında Alaçam Osman Tural İmam Hatip Ortaokulunda "Şampiyon Kim?" isimli proje yapıldı.
IHA

Samsun Maarif Hareketi Kapsamında Alaçam Osman Tural İmam Hatip Ortaokulunda "Şampiyon Kim?" isimli proje yapıldı.

Proje Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Emin Kınay tarafından yürütüldü. Bu projede 4 adet damacana en çok tutulan futbol takımının renklerine boyandı. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor renklerine boyanan damacanalara öğrenciler, destekledikleri takımın renklerinin olduğu damacanaya mavi kapakları attılar. Proje sonunda en fazla kapak toplayan Galatasaray şampiyon ilan edildi. Proje sonunda toplanan 14 bin kapak Alaçam Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Topal’a teslim edildi. Bu projeyle, futbol kulübü taraftarlığının oluşturduğu heyecan kullanılarak okulda geri dönüşümle ilgili farkındalık oluşturmak ve mavi kapak toplanmasını özendirmek amaçlandığı ifade edildi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Şampiyon Kim projesi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0