BAFRA

Saadet Partili Adaylar Vatandaşlarla Kucaklaştı 

 
 1378
Saadet Partili Adaylar Vatandaşlarla Kucaklaştı  - Saadet Partisi Basın Merkezi - Saadet Partisi SamsunMilletvekili Adayları Sevgi Yürüyüşleri kapsamında Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesiesnafını selamlayarak vatandaşlara gül takdim etti.
Bafra Haber

Saadet Partisi Basın Merkezi - Saadet Partisi SamsunMilletvekili Adayları Sevgi Yürüyüşleri kapsamında Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesiesnafını selamlayarak vatandaşlara gül takdim etti.

Parti il binasından başlayıp Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesi üzerinde devam eden Sevgi Yürüyüşüne Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayları İsmail Hakkı Akkiraz, Mustafa Öcal, Hasan Öztürk, İbrahim Gümüşoğlu, Büşra Genez, Abdulvahap Bilen, Kemal Yöndem, Hüseyin Şimşek, Şuayip Sarı, Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Kadın Kolları Başkanı Semra Odabaş, Gençlik Kolları Başkanı Taner Altungeyik ve çok sayıda partili katıldı. 

SAADET PARTİSİNE YOĞUN İLGİ 

Partili gençlerin heyecan ve coşku dolu sloganları arasında Mecidiye, Çiftlik ve Gazi Caddesi üzerinde esnaflarla selamlaşan adaylar vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cadde üzerindeki evlerin balkon ve pencerelerinden kendilerine destek mesajı veren vatandaşlara teşekkür ederek gül takdimi yapan adaylar memnuniyetlerini dile getirdi. 

SEÇİM SÜRESİ BOYUNCA SÜRECEK 

Yürüyüşün ardından tekrar parti binasında toplanan kalabalık slogan ve tezahüratlarla dağıldı. Vatandaşın yoğun ilgi ve beğenisiyle gerçekleştirilen Sevgi Yürüyüşlerinin seçim süresi boyunca farklı bölgelerde devam edeceği belirtildi.  

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Saadet Partili Adaylar Vatandaşlarla Kucaklaştı  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-100892
03 Haziran 2018
12:19
  • Yorumcu-100892
  • 03 Haziran 2018
  • 12:19

Şlm mustafa öcal resimlere bakıyorum esnaf ziyaretlerıne bakıyorum yanınızda bayan yok sız bayan sahıbı esnafın oraya gırdınız tokalasscaksınız ama sızde toklasma yok bayanlarla bu partı bayanları dısladıgı surece bu kaldırımda coık esnaf zıyaretıne gıder gelırseniz be gulum

User defaultYorumcu-95457
31 Mayıs 2018
22:36
  • Yorumcu-95457
  • 31 Mayıs 2018
  • 22:36

Önce temel karapapazoğlunu değiştirin.sonra halktan oy isteyin.sonra fatih erbakanada partinizde bir yer açın