BAFRA

Özel Sporcumuz Ahmet Eren, Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu

 
 2433
Özel Sporcumuz Ahmet Eren,Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu - Bafra Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencisiAhmet Eren Aşçı, Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası 100 metrekoşusunda Türkiye 1., 400 metre koşusunda ise Türkiye 2.si oldu.
Bafra Haber

Bafra Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencisiAhmet Eren Aşçı, Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası 100 metrekoşusunda Türkiye 1., 400 metre koşusunda ise Türkiye 2.si oldu.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu’nun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası Karaman’da gerçekleşti.

7-8 Nisan 2018 tarihleri arasında Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonasına Türkiye geneli 64 ilden yaklaşık 640 sporcunun katıldı.

2016 yılında Antalya’da düzenlenen Bölge Yarışmasında 200 metrede Karadeniz 2. olan Ahmet Eren Aşçı, bu yıl Karaman’da Türkiye Şampiyonu oldu.

Okul Müdürü Ramazan Öztoprak "Okulumuza bu başarıyı getiren öğrencimizi ve hocalarını kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. " dedi.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Özel Sporcumuz Ahmet Eren, Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0