SAMSUN

Özel Sporcular Basketbol Şampiyonası Final Karşılaşması 19 Mayıs'ta Yapıldı

 
 2074
Özel Sporcular Basketbol ŞampiyonasıFinal Karşılaşması 19 Mayıs'ta Yapıldı - 19 Mayıs ilçesi, 19 Mayıs spor salonunda gerçekleşen TürkiyeŞampiyonasında 1.Zafer İş Okulu, 2.Ankara Rehabilitasyon Spor Kulübü, 3. ise BalıkesirYunus Emre Spor Kulübü oldu.
Bafra Haber

19 Mayıs ilçesi, 19 Mayıs spor salonunda gerçekleşen TürkiyeŞampiyonasında 1.Zafer İş Okulu, 2.Ankara Rehabilitasyon Spor Kulübü, 3. ise BalıkesirYunus Emre Spor Kulübü oldu.

Şampiyonada derece giren sporculara madalya ve ödüllerini 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner,19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu takdim etti.

#19-mayis0# Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Şampiyonaya katılan tüm spor kulüplerimize teşekkür ediyorum. Bütün sporcularımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Özel çocuklarımızın eğitimlerinin yanı sıra spor ile de neleri başarabileceklerini bir kez daha görmüş olduk. Bütün çocuklarımızın sosyalleşmelerini sağlamak en büyük hedefimiz.  Şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Özel Sporcular Basketbol Şampiyonası Final Karşılaşması 19 Mayıs'ta Yapıldı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0