SAĞLIK

Özel Medibafra Hastanesinden İlk Yardım Eğitimi

 
 1527
Özel Medibafra Hastanesinden İlk Yardım Eğitimi - Sponsorlu - Özel Medibafra hastanesi, kaza ve kriz anlarında müdahale yapabilecek sertifikalı ilk yardımcı yetiştirmek için eğitim vermeye başladı.
Bafra Haber

Sponsorlu - Özel Medibafra hastanesi, kaza ve kriz anlarında müdahale yapabilecek sertifikalı ilk yardımcı yetiştirmek için eğitim vermeye başladı.

 "İlk Yardım Hayat Kurtarır" sloganıyla düzenlenen 16 saatlik eğitimlere katılanlar, hayati öneme sahip ilk yardım müdahale tekniklerini, teorik derslerin yanı sıra insan maketleri aracılığıyla pratik olarak da öğrendikten sonra sertifika almaya hak kazanıyor.

Uzman eğitmen kadrosuyla eğitim ve ilk yardım bilinçlendirme çalışmaları yürüttüklerini belirten, Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak AYGÜL, "Bunu çok önemsiyoruz. Özellikle ilk yardım eğitimlerinde kursiyerlerimizi bilinçlendiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Aygül, ilk yardım eğitimlerine isteyen herkesin başvurabildiğini aktararak "Tüm sağlık vatandaşlarımızı eğitim faaliyetlerine davet ediyoruz. Eğitim merkezimizin iletişim numaralarından bize ulaşabilirler." dedi.

0362 542 80 00 / 1040 

Eğitim Hemşiresi

Merve ATMACA


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Özel Medibafra Hastanesinden İlk Yardım Eğitimi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0