BAFRA

Özel Medibafra Hastanesinden 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Personeline Hijyen Eğitimi

 
 1394
Özel Medibafra Hastanesinden 19 MayısÇocuk Evleri Sitesi Personeline Hijyen Eğitimi - Özel Medibafra Hastanesi, 19 Mayıs Çocuk Evleri SitesiPersoneline "Hijyen Eğitimi" verdi.
Bafra Haber

Özel Medibafra Hastanesi, 19 Mayıs Çocuk Evleri SitesiPersoneline "Hijyen Eğitimi" verdi.

Özel Medibafra Hastanesinden Uzm. Dr. Şafak Aygül ve Eğitim Hemşiresi Merve Varol, eğitimde hijyen ve temizliğin insan sağlığı üzerindeki koruyucu ve önleyici boyutu ile ilgili eğitim verdi.

Uzm. Dr. Şafak Aygül, “İnsan sağlığını tehdit eden durumlara karşı herkesi bilinçlendirmek ve özellikle hijyen eğitiminin sağlığın korunmasındaki önemine dikkat çekmek için bu eğitim çalışmasını gerçekleştirdik. Kişisel bakımın da önemine ayrıca dikkat çekiyoruz.” dedi.

Eğitimin devamında Eğitim Hemşiresi Merve Varol, temizliğin gündelik hayatta nasıl olması gerektiğini ve yapılan yanlışların neler olduğunu örneklerle katılımcılara sundu. Kişisel bakımı görsellerle anlatan Varol, sonrasında katılımcıların temizlik yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiğine değindi.

19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü Fatih Karateke,  Özel Medibafra Hastanesi İşletme Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül ve ekibine, bu eğitimi gerçekleştirmelerinden dolayı plaket sunarak teşekkür etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Özel Medibafra Hastanesinden 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Personeline Hijyen Eğitimi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0