BAFRA

Özel Bafra Gençlerin Kolejinden Kaymakam Ziyareti

 
 1025
Özel Bafra Gençlerin Kolejinden Kaymakam Ziyareti - Özel Bafra Gençlerin Koleji Ortaokulu Müdürü Fehmi Erdal ve öğretmenleri Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’u ziyaret etti. 
Bafra Haber

Özel Bafra Gençlerin Koleji Ortaokulu Müdürü Fehmi Erdal ve öğretmenleri Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’u ziyaret etti. 

Ziyarette, Özel Bafra Gençlerin Koleji Görsel Sanatlar Öğretmeni Elif Bahtiyar Sürmeli tarafından taş boyama tekniği ile hazırlanan ve Bafra’nın Kuş Cenneti, Çetinkaya Köprüsü ve Kapıkaya’nın yer aldığı tablo hediye edildi.

Okul Müdürü Fehmi Erdal, “Bizler Bafra’mızın ve bölgenin eğitimine farklı bir bakış açısı kazandırmak, ülkemize güzel hizmetler verebilecek, milli manevi hassasiyetleri önemseyen yenilikçi, gelişime açık yerel bir okuluz. Çalışmalarımızı daha üst seviyelere taşımak için, yine Bafra için mücadele eden herkes ve kurumla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu vesileyle Bafra Kaymakamımız Sayın Ahmet Adanur’a hem hayırlı olsun temennilerimizi iletmek hem de fikir alışverişinde bulunmak için ziyaret ettik. Bizleri çok sıcak ve samimi bir şekilde misafir eden Bafra Kaymakamımız Sayın Ahmet Adanur’a okulumuz adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.

Özel Bafra Gençlerin Kolejinden Kaymakam Ziyareti

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Özel Bafra Gençlerin Kolejinden Kaymakam Ziyareti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0