BAFRA

Özel Bafra Açı Okullarından Görkemli Mezuniyet Töreni

 
 856
Özel Bafra AçıOkullarından Görkemli Mezuniyet Töreni - Özel Bafra Açı Okulları görkemli bir törenle ilk mezunlarınıverdi
Bafra Haber

Özel Bafra Açı Okulları görkemli bir törenle ilk mezunlarınıverdi

Özel Bafra Açı Okulları, 4. 8. ve 12. sınıf öğrencileri il, ilçe protokolünün katılımı ve ailelerinin göstermiş olduğu ilgi ile mezuniyet törenini gerçekleştirdi.

Törene Milletvekili Orhan Kırcalı, Kaymakam Ali Fuat Türkel, Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve veliler katıldı.

Okul Müdürü Recep Taşgın mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizleri bu güne taşıyan ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ hürmetine layık tüm öğretmenlerimize, İdari-Teknik Personelimize, Çalışanlarımıza ve velilerimize,  4 yıl boyunca emek veren herkese, okulumuz adına teşekkür ederim.

Milletimizin geleceği ve aydınlık yüzü Sevgili Gençler!

Bütün toplumların ve milletlerin, umutları ve güvenceleri, genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. İnanıyorum ki; sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi mutlu ve aydınlık yarınlara taşıyacaksınız.

Bazı olumsuzluklar sizi asla yıldırmasın.  Başarılı olmak için,  bu engelleri aşmanız gerekecektir.

Başarısızlıklara hazır olun ama asla yenilgiye alışmayın, yenilgiyi kabullenmeyin…

Sevgili Gençler!

Sizden sahip olmanızı istediğim; Sağlıklı, ahlaklı, sağlam karakterli, milli ve manevi değerlere sahip çıkan birer kişi olarak, her alanda başarılı olmanızdır.

İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda, sizleri başarılı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, akademik değerlere ulaşmış, mutlu ve huzurlu hayat süren insanlar olarak görme gururu, bize yeter de artar bile!

Sevgili Gençler!

Sizleri milli ve manevi değerlere sahip çıkmış olarak, hep milletinin ve devletinin yanında görmek istiyoruz.

Mezuniyet sonrası davetliler iftar yemeğinde buluştular. Öğrencilerimizin mutluluğu, ailelerinin sevin ve gururu görülmeye değerdi. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !