BAFRA

Öykü Yazarı Şahin’den Omü' De Yerel Edebiyat Dergiciliği Paneli

 
 552
Öykü Yazarı Şahin’den Omü'De Yerel Edebiyat Dergiciliği Paneli - Bafra Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni ve Öykü yazarı Semrin Şahin, OMÜ' de bir Dergicilik Paneli' ne katıldı.
Bafra Haber

Bafra Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni ve Öykü yazarı Semrin Şahin, OMÜ' de bir Dergicilik Paneli' ne katıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesinde ve üniversite öğrencileri tarafından bu sene kurulan Genç Yazarlar Topluluğu ilk etkinliğini dergicilik üzerine planladı.

OMÜ ve Genç Yazarlar Topluluğu, yerelde yayıncılık yapan “Edebiyat Nöbeti” ve “Yolcu” dergilerinin önemli isimlerini konuşmacı olarak misafir etti. Bu anlamlı panelde Türkçe Öğretmenimiz Semrin Şahin de yer aldı.

“ Yerel Edebiyat Dergiciliği” konusu üzerine düzenlenen panelde, Edebiyat Nöbeti Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Celal Karaca, içerik editörü ve yazar Semrin Şahin ile birlikte Yolcu Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer İdris Akdin katıldı. Katılımcılar öğrenciler tarafından sorulan sorulara yanıt verdi.

Okul Müdürü Bahri Dilci, “Türkçe Öğretmenimiz ve yazar Semrin Şahin´i tebrik ediyor, daha nice anlamlı ve başarılı projelerde yer almasını arzu ediyoruz. “dedi.

Haber: Oktay Zerrin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Öykü Yazarı Şahin’den Omü' De Yerel Edebiyat Dergiciliği Paneli içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-111470
04 Ocak 2019
00:09
  • Yorumcu-111470
  • 04 Ocak 2019
  • 00:09

Semrin hanım, çok başarılı ve çalışkan bir insan tebrikler.