BAFRA

Otizm Farkındalığı Slogan Yarışması Birincisi: “1 Otizmli, 1 Einstein, 1 Picasso Ve Belki O”

 
 1196
Otizm Farkındalığı Slogan Yarışması Birincisi: “1 Otizmli,1 Einstein, 1 Picasso Ve Belki O” - Bafra Galip Öztürk Ortaokulu ve Doğankaya Özel Eğitim veUygulama Merkezinin birlikte yürüttüğü, Bafra Belediyesinin desteklediği ”BirlikteFarklıyız Paylaştıkça Aynıyız” Projesi çerçevesinde Otizm Farkındalık Günükutlandı.
Bafra Haber

Bafra Galip Öztürk Ortaokulu ve Doğankaya Özel Eğitim veUygulama Merkezinin birlikte yürüttüğü, Bafra Belediyesinin desteklediği ”BirlikteFarklıyız Paylaştıkça Aynıyız” Projesi çerçevesinde Otizm Farkındalık Günükutlandı.

Bafra Galip Öztürk Ortaokulu konferans salonunda gerçekleşen programda Otizmli öğrencilerin müzik gösterisi güne damgasını vurdu. Otizm Farkındalık Günü etkinlikleri çerçevesinde ortaokullar arası otizm farkındalığı için düzenlenen slogan yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

“1 otizmli, 1 Einstein, 1 Picasso ve belki o” sloganıyla Bafra Galip Öztürk Ortaokulundan Adil Ahmet Özdemir İlçe Birincisi, “Farkındayız fark yaratan için yanındayız sloganıyla sürmeli ortaokulundan Buse Akkurt ikinci, otizme destek vermek farkı fark etmek sloganıyla Bafra Gençlik Koleji Ortaokulundan İrem Nur Koçak da üçüncü oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Otizm Farkındalığı Slogan Yarışması Birincisi: “1 Otizmli, 1 Einstein, 1 Picasso Ve Belki O” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0