BAFRA

Osman Genç Kızılay Yönetimi ile Aday Adaylığını Açıkladı

 
 1990
Osman Genç Kızılay Yönetimiile Aday Adaylığını Açıkladı - Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı, eski Belediye Meclis Üyesi ve iş adamı Osman Genç Bafra Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.
Bafra Haber

Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı, eski Belediye Meclis Üyesi ve iş adamı Osman Genç Bafra Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Adaylık açıklamasına Bafra Kızılay yönetimi ve basın mensupları katıldı.

Bafra AK Parti İlçe başkanlığı önünde adaylığını açıklayan Genç, “Ben aday gösterilsem de, gösterilmesem de partim için çalışmaya daima hazırım. 2004-2009 tarihleri arasında Şükrü Başkanımla beraber belediye meclis üyeliği yaptım ve çeşitli komisyonlarda görev yapmış bir kardeşiniz olarak belediyecilikte de bilgi sahibiyiz. Bu süreçte de devletimize, milletimize ve partimize hizmet etmek adına da 2011 yılında da Samsun bölgesinde Milletvekilliği aday adaylığı olarak partimize müracaat etmiştik.” dedi.

Osman Genç’in konuşmasının satırbaşları şunlar:

Bu hizmet yarışında amacım #bafra0#'mızı büyütmek, hizmet yelpazesini genişletmek ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmak ve yaşanabilir bir Bafra'nın yeşil bir Bafra'nın adımlarını atmak için aday adaylığı başvurumuzu dosyamızı AK Parti başkanım İbrahim Semiz'e vermiş bulunuyoruz. Bundan sonra ki süreçte de genel merkezimizin ve genel başkanımızın tercihleri sonucunda da başkan adayımız ortaya çıkacaktır. 

BİZ AYNI TABAN İNSANLARIYIZ

Aday adaylığı süresince davamız adına hiç bir zaman hırs içinde olmadık olmayacağız. Ben AK Parti camiasına katıldığım günden beri bana en yakın olan kişi Tuncay kardeşimdi o sebepten ötürü bende her zaman ayrı bir yeri vardır.  

BİZ BİR AİLEYİZ 

Partili, partisiz herkesle aynı havayı, aynı ortamı paylaşmak bir davaya ortak olmak, milletimize hizmet etmek için aday adaylığımı açıkladım AK Parti ilçe teşkilatı bir ailedir, biz hepimiz kocaman bir aileyiz.  

BAFRA'YI HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Allah nasip eder de bu davada bizi muvaffak ederse, Bafra'yı ortak akılla hepimiz yöneteceğiz bunun sözünü buradan sizlere veriyorum. 16 yıl boyunca AK Parti yaptıklarının yapacaklarının teminatı olmuştur. Bu bir bayrak yarışıdır, zamanı geldiğinde bu bayrak başka bir kardeşimize devredilir ama asla davamız yarıda kalmaz, devreden kardeşimiz küsmez. Eğer bana da bu bayrak yarışında bir görev düşerse ben de kardeşlerimle beraber Bafra'mıza çözüm üretmek adına kendi çabalarımla bu makamı bu bayrağı daha ileriye taşımaya söz veriyorum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Osman Genç Kızılay Yönetimi ile Aday Adaylığını Açıkladı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 3
User defaultYorumcu-109163
09 Kasım 2018
15:01
 • Yorumcu-109163
 • 09 Kasım 2018
 • 15:01

Ömer türkmen video yokmu sayın başkan adayinin

User defaultYorumcu-109355
09 Kasım 2018
10:48
 • Yorumcu-109355
 • 09 Kasım 2018
 • 10:48

Neden tuncay yurduseven adaylığını böyle açıkladı haberinin altına yorum açmıyorsunuz sayın bafra haber editörü. o zaman bu, haber değil reklam içerikli bir yayındır. ve reklamdır veya tanıtımdır diye belirtmeniz gerekir. haberciliğin detaylarını öğreniniz ve gerçekten toplumun hizmetinde tarafsız yayın yapınız. (bu mesajı yayınlamasanız bile en azından okudunuz ve öğrendiniz. bu eleştiri yapıcı niteliktedir ve daha iyi olmanız içindir.) editörün notu: haberin spot cümlesinde, yoruma kapatıldığından tanıtımdır notu eklenmişti...

User defaultYorumcu-108103
08 Kasım 2018
19:26
 • Yorumcu-108103
 • 08 Kasım 2018
 • 19:26

Bu bayan chp li bilal kıranın kadeşi değilmi akp kadınkoları başkanı hayret