BAFRA BELEDİYESİ

Ortak Akıl Buluşmalarında Giyim Sektörü Üyelerini Konuk Ettik

 
 824
Ortak Akıl Buluşmalarında GiyimSektörü Üyelerini Konuk Ettik - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçede yer alan, farklı kurum, kuruluş ve kişilerle istişarelerine devam ediyor. Ortak Akıl buluşmaları adı verilen toplantılar Bafra Terziler, Tuhafiyeciler ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkârlar Odası yönetimi ve üyeleri ile sürdü.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçede yer alan, farklı kurum, kuruluş ve kişilerle istişarelerine devam ediyor. Ortak Akıl buluşmaları adı verilen toplantılar Bafra Terziler, Tuhafiyeciler ve Hazır Giyim Esnaf Ve Sanatkârlar Odası yönetimi ve üyeleri ile sürdü.

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal tesislerindeki toplantıya Bafra Terziler, Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlyas Aşçı, yönetimi ve üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları Şaban Hüryaşar ve Hüseyin Çamaş’ın yanı sıra Bafra Belediyesi Birim Müdürleri katıldı. Toplantıda diğer ortak akıl buluşmalarında olduğu gibi, ilçede yaşamlarını idame ettiren; Terziler, Tuhafiyeciler ve Hazır Giyim Esnaflarının sorunları ve tavsiyeleri dinlendi.Yüksek derecede katılımın sağlandığı toplantı ile ilgili düşüncelerini dile getiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Diğer meslek gruplarımızla olduğu gibi, aynı amaç ve kapsamda ilçemizdeki Terziler, Tuhafiyeciler ve Hazır Giyim Esnaflarımızla bir araya geldik. Görüşlerimizi sunduk, onların düşüncelerini dinledik. Gerçekleştirdiğimiz diğer istişare toplantıları gibi bu toplantımızda oldukça verimli oldu. Terziler, Tuhafiyeciler Ve Hazır Giyim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız İlyas Aşçı ve tüm üyelerine teşekkür ediyorum ”Dedi.Başkan Kılıç Ortak Akıl Buluşmalarına devam edecek.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Ortak Akıl Buluşmalarında Giyim Sektörü Üyelerini Konuk Ettik içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-105571
08 Eylül 2018
10:18
  • Yorumcu-105571
  • 08 Eylül 2018
  • 10:18

Bu adam bir tuhaf çıktı.... iyi tuhaflardan ama... yerel seçimlerde ya zeynep çiçek yada aday olması şartıyla akp ye oy verebilirim (hayatım boyunca ilk defa)

User defaultYorumcu-105535
07 Eylül 2018
19:42
  • Yorumcu-105535
  • 07 Eylül 2018
  • 19:42

Tşkler sayın başkanım başarılarınızın devamını beklıyoruz