BAFRA

Orhan Kırcalı: Bafra’mıza Yeni Ve Güzel Bir Hükümet Konağı Yapılacak

 
 4567
Orhan Kırcalı: Bafra’mıza Yeni VeGüzel Bir Hükümet Konağı Yapılacak - AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı Bafra’ya bir
müjde daha verdi. Bafra’ya Narkotim kurulma kararından sonra, Bafra Hükümet
konağı yapılması da netleşti.
Bafra Haber

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı Bafra’ya bir müjde daha verdi. Bafra’ya Narkotim kurulma kararından sonra, Bafra Hükümet konağı yapılması da netleşti.

Milletvekili Kırcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra’mızın yeni bir hükümet konağına ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyacı gidermek için İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile istişareli çalışmalar yürüttük. Bakanımız projeyi çizdirdi ve müjdeyi verdi. Bafra’mıza yeni ve güzel bir hükümet konağı yapılacaktır.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tüm belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız ile koordinasyon içerisindeyiz. Bafra’mız için Belediye Başkanımız Zihni Şahin ile her zaman bir ve beraberiz.

Bafra ilçemizde İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile yaptığımız istişare ve çalışmalar sonrasında Narkotim kurulması talimatı verildi.

Bafra’da uyuşturucu ile mücadelenin daha güçlü şekilde yapılma imkanı doğacaktır. Emniyet mensubu sayımızda artmış olacaktır.

Şimdi yeni bir çalışma daha başlattık.  Bafra’mıza yeni Hükümet konağı kazandırıyoruz. İç işleri bakanımız projeyi başlattı. Bizzat bize yolladı. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmada da Bakanlarımız, genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediye başkanımız Zihni Şahin ile istişare içinde olduk. Hükümet konağı Bafra’mıza hayırlı olsun.” dedi.

 • BafraHaber Yorum
 • Orhan Kırcalı: Bafra’mıza Yeni Ve Güzel Bir Hükümet Konağı Yapılacak içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 20
User defaultYorumcu-99128
28 Nisan 2018
09:28
 • Yorumcu-99128
 • 28 Nisan 2018
 • 09:28

Gereksiz bir düşünce, bafranın önce işe ihtiyacı var işe millet aç aç

User defaultYorumcu-94500
29 Mart 2018
12:11
 • Yorumcu-94500
 • 29 Mart 2018
 • 12:11

Yahu allah aşkına söyleyin ne işe yarayacak. bana bi faydası yok mesela. arkadaş köprü döndü boğaziçi köprüsüne. atlayan atlayana. biri diğerini bıçaklar cinayetler alışılageldik bir durum haline geldi. boş yere masraf. bu paralarla bi fabrika ve ya gençlere iş imkanı sağlayacak iş ortamları hazırlayın. gösterişten başka birşey değil. bafranın bütün sorunları bitti bu kaldı demi. ulan ben aktekke yoluna bi giriyorum arabayla iki dakkalık yol on beş dakka sürüyo. hala park sıkıntımız var şehir içinde. adı üstünde hükümet konağı. halk konağı değil.

User defaultYorumcu-94652
29 Mart 2018
11:00
 • Yorumcu-94652
 • 29 Mart 2018
 • 11:00

Nereye kurulacağı belli oldu mu şehir içinde olması lazım şehre uzak olmasın. ırmak seddesi vatandasa ters kalıyor.

Cevap
 • Yorumcu-96974
 • 29 Mart 2018
 • 11:28

Sedde de olacağı söylenmekte, benim daha öncede söylediğim konular var..önce bu yolun adını değiştirin ve pekiştirin. mangalcı, alemci ve ağır tonajlı araçları kaldırın..kamyon parkını yeni açılan kalaycılı köprüsüne kaydırın..zaten hal de oraya düşünülüyor. köprü restarasyonu başlayacak..ama bazı kurumlar alttan almakta belediye ise meteliğe kurşun atmakta. köprü başına mobese artık şart...su kanalının üstü kapanmalı..içip içip tarım suyuna işiyorlar..düğün konvoylarına belediyemiz el atsın..3-4 hatta 6-7 düğün üst üste geldi mi hayat köprüde duruyor..kalaycılı köprüsünden girip çetinkaya köprüsünden geçirilmeliler.oradan havuza yönlendirilmeliler..hem sıra ile girerler hem anayol tıkanmaz..kamyonlarıda kalaycılıya köprüye gönderirsen olay çözülür..5 nolu dolmuş artık yenilenmeli..temiz araçlara kavuşmalı..üniversite, hal ve yeni otogara göre ayarlanmalı..sanayi sitesi ile alakası bence kesilmeli..4 numara aktekke hattı sanayiye gitmeli..bence ama ben sadece söylerim katılan katılır katımayan derdine çare arasın..

Daha Fazla Yorum