BAFRA ASAYİŞ

Örencik Köyünde sulama kanalında cesedi bulunan kadının intihar ettiği tahmin ediliyor

 
 5493
Örencik Köyünde sulama kanalında cesedibulunan kadının intihar ettiği tahmin ediliyor - Samsun’un Bafra ilçesinde sulama kanalında cesedi bulunan kadının intihar ettiği tahmin ediliyor.
IHA

Samsun’un Bafra ilçesinde sulama kanalında cesedi bulunan kadının intihar ettiği tahmin ediliyor.

Olay, Samsun’un Bafra ilçesinin Örencik Mahallesi’nde dün meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 5 yıl önce eşinden ayrılan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Esengül Kurd’un (37) cesedi DSİ’ye ait sulama kanalında bulunmuştu.

Esengül Kurd’un yakınları jandarmaya verdikleri ifadede kadının uzun süredir psikolojik tedavi gördüğünü ve hastanede yattığını belirterek, daha önce de intihara kakıştığını söyledi. Sulama kanalında üzerinde giysileri bulunan Esengül Kurd’un vücudunda ölümüyle şüpheli bir duruma rastlanmadığı ancak kesin ölüm sebebinin belirlenmesi üzerine cenazenin otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildiği öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Örencik Köyünde sulama kanalında cesedi bulunan kadının intihar ettiği tahmin ediliyor içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0