ULUSAL

Önce Kafasına Vurdular, Sonra Ateş Ettiler

 
 7968
Önce Kafasına Vurdular, Sonra Ateş Ettiler - ANTALYA (İHA) - Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürünün öldürülme anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik müdürünün kafasına vurulan sopayla düştüğü ve ardından yerdeyken pompalı tüfekle vurulduğu görüldü.
Bafra Haber

ANTALYA (İHA) - Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürünün öldürülme anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik müdürünün kafasına vurulan sopayla düştüğü ve ardından yerdeyken pompalı tüfekle vurulduğu görüldü.

Güvenlik Müdürü Hakan Çopuroğlu, Bafralı Mafya Babası Sedat Şahin’in, kardeşi ve oğlu için Büyük Park’ta düzenlediği mevlit programında koruma olarak arkasında yer almıştı.

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı saat 04.30 sırasında Muratpaşa ilçesi Şirinyalı Mahallesi'ndeki bir eğlence merkezinin otoparkında meydana gelen olayda, Hakan Çopuroğlu (39) ile daha önceden aralarında husumet bulunduğu iddia edilen 4 kişi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle şüpheliler, yanlarında bulunan av tüfeği ile Çopuroğlu'na ateş etmiş, yaralı şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

  Olay anı ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, mekandan şortlu ve başında şapkalı şekilde iki arkadaşıyla dışarı çıkan Hakan Çopuroğlu’nun bir süre otopark önünde konuştuğu görüldü. Bu sırada yakındaki bir otomobilin önünde bekleyen başka gruptan iki kişiden birinin sopa, diğerinin elinde pompalı tüfekle Hakan Çopuroğlu’nun üzerine hızlı şekilde geldiği kameralara yansıdı. Üzerine gelen kişileri gören Çopuroğlu'nun belinden çıkardığı silahla yere doğru ateş ettiği, şüphelilerden birinin Çopuroğlu’nun kafasına sopayla vurduğu, diğerinin de yerdeyken şahsa ateş ettiği ve sonrasında araca binip uzaklaştıkları görüldü.


Güvenlik müdürünü öldüren zanlılar üstlerini bile değiştiremeden yakalandılar  

  - Güvenlik müdürünü küfretti diye vurmuşlar

  - Zanlıların ifadelerinde, küfrettiği gerekçesiyle güvenlik müdürünü vurduklarını ve pişman olduklarını söylediği öğrenildi  

ANTALYA (İHA) - Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürünün öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 9 kişi, adliyeye sevk edildi. Cinayetin, küfür sebebiyle çıktığı öğrenilirken, güvenlik kameralarına da yansıyan olayda güvenlik müdürünün kafasına sopayla vuran ve ardından pompalı tüfekle ateş eden 2 şahsın, olay anında giydikleri kıyafetlerle adliyeye sevk edildiği gözlendi.  

  Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürü Hakan Çopuroğlu’nu (39) 8 Eylül tarihinde sopa ve pompalı tüfekle öldürülmesi ile ilgili olarak toplam 9 kişi gözaltına alındı. İki çocuk babası Çopuroğlu’nun vahşice öldürülmesinin ardından Antalya Asayiş Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatarak, güvenlik kameralarından tespit ettiği zanlıların isimlerini tek tek belirledi. Operasyon başlatan cinayet masası ekipleri, Antalya’da 5 ve Belek Turizm Merkezi’nde 4 kişi olmak üzere  operasyonlarda sopayı kullanan Oğuzcan C. ile pompalı tüfeği kullanan Cemal T. ve olaya karıştığı iddia edilen Hasan E., Halil S., Serkan U, Adem K., Yakup T. , Berk Ş. ve Berkan Y. olmak üzere toplam 9 kişiyi gözaltına aldı.


  “Küfretti diye vurduk”

  Asayiş Şube Müdürlüğü’nde süren iki günlük sorgularının ardından 9 kişi adliyeye sevk edildi. Olayda sopayı kullanan Oğuzcan C. ile tüfeği ateşleyen Cemal T.’nin ifadelerinde, güvenlik müdürü Hakan Çopuroğlu’nun daha önceden aralarında anlaşmazlık bulunduğunu ve tartışma anında küfrettiği için cinayeti gerçekleştirdiklerini söylediği öğrenildi. Pişman olduklarını da dile getiren zanlılar, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Öte yandan, zanlılardan cinayet anında sopa ve tüfeği kullanan şahısların, olay anında giydikleri kıyafetlerle adliyeye sevk edildiği gözlendi.

  Cinayet anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansımıştı

  Olay anı ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansımıştı. Mekândan şortlu ve başında şapkalı şekilde iki arkadaşıyla dışarı çıkan Hakan Çopuroğlu'nun bir süre otopark önünde konuştuğu görülmüş, bu sırada da yakındaki bir otomobilin önünde bekleyen başka gruptan iki kişiden birinin sopa, diğerinin elinde pompalı tüfekle Hakan Çopuroğlu'nun üzerine hızlı şekilde geldiği kameralara yansımıştı. Üzerine gelen kişileri gören Çopuroğlu, belinden çıkardığı silahla yere doğru ateş ettiği, şüphelilerden birinin Çopuroğlu'nun kafasına sopayla vurması ve diğerinin yerdeyken şahsa ateş ettiği ve sonrasında araca binip uzaklaştıkları görülmüştü.


  • BafraHaber Yorum
  • Önce Kafasına Vurdular, Sonra Ateş Ettiler içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-99658
12 Eylül 2018
13:49
  • Yorumcu-99658
  • 12 Eylül 2018
  • 13:49

Bu herşeye gülen insanlar aklınızda bir problem mi var.