BAFRA

Oktay Zerrin'in 2. Şiir Kitabı “dünya Çocukla Güzel” Çıktı

 
 2728
Oktay Zerrin'in 2. ŞiirKitabı “dünya Çocukla Güzel” Çıktı - Bafralı şair, yazar, gazeteci emekliöğretmen Oktay Zerrin'in 2. şiir kitabı “Dünya Çocukla Güzel” çıktı.
Bafra Haber

Bafralı şair, yazar, gazeteci emekliöğretmen Oktay Zerrin'in 2. şiir kitabı “Dünya Çocukla Güzel” çıktı.

İlk kitabı Antalya Sahil Kitapçılıktan "Sevgi Ufkundan Şarkılara" adıyla piyasaya çıkan Oktay Zerrin'in 2. kitabı çocuk şiirlerinden oluşuyor.

Oktay Zerrin, TÜYAP Kitap Fuarına 21 Şubat- 25 Şubat 2018 tarihleri arasında, Samsun Yazarlar Derneği ve Samsunlu Sanatçılar Derneğinde (SASAD) katılıp okurları için 2. şiir kitabını imzaladı.

Oktay Zerrin'in çocuk şiirleri kitabının kapak fotoğrafı ise Bafra İmam Hatip Ortaokulu Tasarım Öğretmeni Nuriddin ÇELENK tarafından çizildi.

Kitabın arka kapağındaki fotoğraf ise; Soma ilçesindeki maden ocağında meydana gelen olayda hayatını kaybeden 301 madencinin Soma Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda okuyan öğrenci çocuklarının okulları için, aralarında Oktay Zerrin'in de yer aldığı; sözü edilen okula ile öğrencilere bağışladıkları ve maddi destek verdikleri etkinliğe ait.

Oktay Zerrin yakın bir zamanda okullarda ve diğer imza günü etkinlikleriyle şiir kitaplarının imza gününü gerçekleştireceğini söyleyip, kitaplarının yayınında ve okunmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Oktay Zerrin'in 2. Şiir Kitabı “dünya Çocukla Güzel” Çıktı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 2
Favicon
Yorumcu-97162

Oktay öğretmenim tebrikler.

Favicon
Yorumcu-96849

Tebrik ediyorum öğretmenleri ve öğrencileri, isteyince güzel şeyler oluyor. bu etkinliklerin devamlılığı önemlidir. çocuklarımızın çok yönlü gelişimi açısından. ..